Суд Києва надав дозвіл на затримання Поклонської

Наталія Поклонська
Фото: Twitter

Суд задовольнив клопотання Генеральної прокуратури щодо затримання Поклонської, яка розшукується Україною за державну зраду.

Related video

Київський апеляційний суд ухвалив рішення про затримання за підозрою у державній зраді колишнього "генпрокурора" Криму Наталії Поклонської, яка нині є послом Росії у Кабо-Верде. Рішення прийнято з метою обрання їй запобіжного заходу. Про це повідомляє пресслужба суду.

У тексті повідомлення йдеться, що за результатами апеляційного розгляду скарги прокурора Офісу генерального прокурора суд задовольнив клопотання про затримання колишнього "прокурора" окупованого Криму для взяття її під варту.

Рішення прийнято відповідно до наступних статей КК України

  • ч. 4 ст. 28 та ч.1. ст 109 (Дії, спрямовані на силове повалення конституційного ладу та захоплення державної влади);
  • ч. 4 ст. 225 та ч.3, ст. 110 (Зазіхання на територіальну цілісність України);
  • ч.1 ст 111 (Державна зрада);
  • ч. 1. ст. 255 (Створення та управління злочинної організації).

Раніше повідомлялося, що в Україні завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо колишнього "прокурора" окупованого Криму Наталії Поклонської, яку підозрюють у держзраді.

Після того, як указом президента Володимира Путіна вона була призначена послом РФ у Кабо-Верде, спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко відреагував на дії російського президента і заявив, що Поклонській "не вдасться сховатися навіть в Африці".