Українська важкоатлетка стала чемпіоном Європи на змаганнях в Москві (відео)

конотоп, камила конотоп, важка атлетика, спорт

Українка Каміла Конотоп за сумою двоборства підняла 208 кг і обійшла своїх суперниць з Росії та Бельгії.

20-річна українська важкоатлетка Каміла Конотоп завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи, який проходить в Москві. Про це повідомляє Sport.ua.

Конотоп за сумою двоборства підняла 208 кг — 95 кг в ривку і 113 кг у поштовху. Срібло отримала Світлана Єршова з Росії, а бронзу завоювала бельгійка Ніна Стеркс.

спорт, важка атлетика, чемпіонат європи, Україна, спорт Fullscreen
Медальний залік

Крім того, дві бронзові медалі отримав українець Дмитро Вороновський — в поштовху (137 кг) і сумі (247 кг). Переміг Ангел Русев з Болгарії, за ним — Валентин Янку з Румунії.

Нагадаємо, на 72-му щорічному міжнародному турнірі з боксу класу "А" в Болгарії українським боксерам вдалося завоювати 6 медалей.

Крім того, взимку жіноча збірна України здобула "золото" чемпіонату Європи в турецькому Мармарисі зі спортивної гімнастики в командному багатоборстві. Україну на змаганнях представляли Діана Варінская, Анастасія Бачинська, Ангеліна Радивилова, Єлизавета Губарєва і Анастасія Мотакі. Українки змогли вирвати перемогу в напруженій боротьбі зі збірною Румунії.

А семирічна Рорі ван Ульфт з Оттави підняла вагу, який майже в три рази перевищує її власний. Нещодавно вона стала наймолодшою чемпіонкою США в важкої атлетики серед юніорів до 11 і 13 років у ваговій категорії до 30 кілограмів. Дитина в ривку піднімає до 32 кілограмів, у поштовху — до 42 кілограмів. Рорі присідає зі штангою 61 кілограм і виконує станову тягу вагою до 80 кілограмів.