Переломив хід бою: український юніор здолав росіянина у фіналі чемпіонату світу з боксу (відео)

Юрій Захареєв, чемпіон, молодіжний чемпіонат світу з боксу, ринг, фінал

Золота медаль, здобута для Україні Юрієм Захареєвим, стала першою за останні дев'ять років участі в чемпіонаті.

Боксер з України Юрій Захареєв став золотим призером чемпіонату світу з боксу 2021 року серед юніорів у ваговій категорії до 69 кілограмів. За підсумками фінального поєдинку проти росіянина Чірави Алашаева, який відбувся 23 квітня, судді віддали українцеві перемогу за очками.

Бій проходив для 18-річного спортсмена непросто — за підсумками першого раунду судді віддавали перевагу російському боксеру. Однак в двох наступних Захареєву вдалося переломити хід бою.

Голоси суддів розподілилися наступним чином: (30:27, 29:28, 29:28, 28:29, 29:28). Таким чином, чотири з пʼяти членів журі присудили перемогу українцеві. Це перше "золото" в юніорському світовому чемпіонаті для України з 2012 року, коли перемогу здобув Олександр Хижняк.

Крім Захареєва, призерами стали українці Бозорбой Матякубов, Ілля Тогобицька і Христина Лакійчук — вони посіли друге місце в своїх турнірах. Бронзу взяли Руслан Цикало і Денис Салабай. Всього наша країна завоювала шість нагород (одне "золото", три "срібла" і дві "бронзи). У медальному заліку наша країна посіла пʼяте місце. Для України це поки що кращі показники за всю історію її участі в чемпіонаті.

Турнір проходив з 13 по 23 квітня в місті Кельце (Польща).

Як повідомлялося раніше, на 72-му щорічному міжнародному турнірі з боксу класу "А" в Болгарії українським боксерам вдалося завоювати 6 медалей.

У підсумку українська команда увійшла в ТОП-3 підсумкового рейтингу в боксерському турнірі.

Нагадаємо, за словами гендиректора К2 Promotions, Володимир Кличко ще може повернутися на ринг. Він також пояснив, які у Кличка є причини для цього.

Також повідомлялося, що український боксер Денис Беринчик може битися з Теофімо Лопесом в 2022 році.