УЄФА через коронавірус змінив правила Євро-2020

УЄФА, Євро-2020, регламент, збірні, правила, коронавірус,
Фото: UEFA | Євро-2020

Виконавчий комітет Союзу європейських футбольних асоціацій збільшив заявки збірних до 26 гравців.

Виконком УЄФА у вівторок, 4 травня ухвалив рішення збільшити заявки збірних на Чемпіонат Європи з футболу 2020 року з 23 до 26 футболістів.

Як повідомляє прес-служба УЄФА, заявки збільшили як виняток для всіх учасників, щоб команди не виявилися в ситуації, коли їм не вистачає гравців.

У Виконкомі уточнили, що статися це може в зв'язку з тим, що деякі футболісти можуть здати позитивні тести на коронавірус і, в зв'язку з цим, змушені будуть піти на карантин.

При цьому, в заявці на матч, як і раніше буде максимум 23 гравця, включаючи трьох воротарів.

УЄФА роз'яснив, що футболісти, які здадуть позитивний тест на COVID-19 або ж перебували в тісному спілкуванні з хворими коронавірусом, визнаються важко хворими і можуть бути замінені перед першим матчем, якщо це схвалить Союз європейських футбольних асоціацій.

Також новий регламент дозволяє замінювати воротарів перед кожним матчем в разі їх фізичної неможливості вийти на поле, навіть якщо в команді залишаться один або два воротаря з заявки. Заміненого гравця в заявку повернути буде не можна.

Нагадаємо, Євро-2020 відбудеться з 11 червня по 11 липня 2021 року в 12 містах Європи, як було заплановано раніше. Про це рішення в січні 2021 року заявив президент УЄФА Александер Чеферін.

У квітні стало відомо, що проведення ЧЄ з футболу з глядачами на стадіонах затверджено в восьми містах.

В кінці квітня головний тренер збірної України Андрій Шевченко назвав футболістів, які відправляться на тренувальний збір перед чемпіонатом Європи-2020. У список національної команди увійшли 35 гравців.