Без шансів: Бельгія розгромила Росію на Євро-2020

Ромелу Лукаку, збірна росії, збірна Бельгії, Євро-2020

Бельгійська команда не зазнала проблем у матчі проти збірної Росії, здобувши переконливу перемогу в Санкт-Петербурзі

Збірна Бельгії здобула перемогу в матчі проти збірної Росії на чемпіонаті Європи з футболу.

Підопічні Роберто Мартінеса завдали розгромної поразки російської збірної, забивши три м'ячі.

Рахунок було відкрито на 10-й хвилині. Ромелу Лукаку відгукнувся на передачу з глибини і з лівої ноги відправив м'яч у ближній кут воріт Шуніна. Бельгійці мали помітну ігрову перевагу і вже на 34-й хвилині подвоїли рахунок. Томас Меньє вдало зіграв на добиванні після сейва голкіпера, скориставшись нерозторопністю захисників російської команди.

У другій половині зустрічі команди збавили оберти, але на 88-й хвилині Лукаку, в фірмовому для себе стилі, продавив захисників суперника у швидкісному забігу і відправив м'яч повз Шуніна — 3:0.

Відзначимо, що в цьому матчі одразу три гравці не змогли дограти до фінального свистка через пошкодження. У складі збірної Росії такими гравцями стали Юрій Жирков і Далер Кузяєв, а у Бельгії — Тімоті Кастань.

Таким чином, збірна Бельгії очолила групу В. Раніше збірна Фінляндії обіграла команду Данії з рахунком 1:0. Ця перемога стала дебютною для фінської команди на чемпіонатах Європи. Цей матч ознаменувався страшною подією — півзахисник данської збірної Крістіан Еріксен знепритомнів в кінці першого тайм а. Пізніше у нього діагностували серцевий напад. Футболіст був доставлений в лікарню, його життя вдалося врятувати.