"Завтра буде уболівати вся Україна": Зеленський підтримав збірну і звернувся до вболівальників (відео)

Україна Англія
Фото: Скриншот

Незважаючи на те, що футболісти вже кілька тижнів не були вдома, президент висловив упевненість, що кожен українець скаже: "хлопці, вам ще дуже рано додому".

Президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення, в якому підтримав збірну України і звернувся до вболівальників перед матчем з Англією.

За словами президента, незважаючи на те, що футболісти вже кілька тижнів не були вдома, їм ще дуже рано повертатися.

"Привіт, моя дорога збірна України з футболу. Що ж, завтра знову в бій. І завтра знову за тебе, дорога, буде уболівати вся Україна. Я розумію, хлопці, що ви кілька тижнів не були вдома, але я впевнений, що кожен українець, з кожного куточка нашої країни скаже вам: "Хлопці, ще дуже рано додому", — сказав президент у ролику.

Він також закликав влаштувати перекличку найбільшого, більше ніж 40 млн фан-сектору в Європі. Завтра вболіватиме і перемагатиме вся Україна.

"Я — Володимир Зеленський, місто Кривий Ріг, Дніпропетровщина, місто сталевого характеру. Я вболіваю за свою збірну!… Запиши відео, назви себе, своє місто чи селище! Завтра гратиме вся Україна", — закликав Зеленський.

Нагадаємо, завтра, 3 липня збірна України зіграє проти збірної Англії в 1/4 фіналу Євро-2020. Українські футболісти вже прибули до Риму і прогулялися по місту.

Перед матчем Україна-Швеція президент Зеленський дзвонив українським футболістам, щоб підбадьорити їх перед грою.