Патрік Шик став кращим бомбардиром Євро-2020, але Чехія вибула від Данії (відео голів)

Каспер Дольберг Чехія — Данія Євро-2020

Збірна Данії продовжує вражати на Євро-2020, забиваючи два м'ячі і більше в третьому матчі поспіль

На Євро-2020 визначився третій півфіналіст: в Баку збірна Данії обіграла Чехію.

Вже на 5-й хвилині чеські футболісти припустилися помилки в обороні при розіграші стандартного положення: Томас Ділейні вистрибнув вище захисників і ударом головою відкрив рахунок в матчі — 1:0 на користь Данії.

На 17-й хвилині Томас Ділейні міг забити і вдруге — він з близької дістацніі бив по воротах суперника, але не зміг потрапити у ворота.

У кінцівці першого тайму збірна Данії подвоїла свою перевагу — реактивна атака лівим флангом завершилася подачею в район дальньої стійки, де чеські захисники не втримали Каспера Дольберга. Форвард збірної Данії в дотик відправив мʼяч у ворота прямо з лінії воротарського майданчика — 2:0. Результативну передачу в свій актив записав Йоаким Меле.

На початку другого тайму Чехія змогла приголомшити датчан: Цоуфал відправив мʼяч у центр штрафного майданчика, де захисники збірної Данії дозволили пробити кращому бомбардирові суперника. Патрік Шик забив свій пʼятий мʼяч на Євро-2020 і повторив рекорд Мілана Бароша, якому вдалося забити стільки ж на Євро-2004.

В середині другого тайму у збірної Чехії травму отримав Ондржей Челюстка, замість якого вийшов Якуб Брабец.

У час, що залишився Чехія не змогла врятуватися, хоча і мала кілька непоганих моментів. Не допомогли навіть шість щедро компенсованих арбітром хвилин.

Суперник збірної Данії по 1/2 фіналу Євро-2020 визначиться в сьогоднішньому матчі Україна — Англія, який почнеться о 22:00 за київським часом.