Вісім нових випадків коронавірусу на Олімпіаді: чилійську спортсменку відсторонили від участі

Олімпіади-2020
Фото: Issei Kato | Спортсменку з Чилі відсторонили через коронавірус

Серед спортсменів, які перебувають в олімпійському селищі, нових випадків коронавірусу немає.

Вісім нових випадків зараження коронавірусом зафіксовані на літніх Олімпійських іграх у Токіо, повідомляє пресслужба Міжнародного олімпійського комітету.

Одним із захворілих є спортсмен, який не проживає в олімпійському селі. Шість випадків зафіксовані серед японських робітників і ще один — в іноземця, повʼязаного з організацією Олімпійських ігор.

Однак Олімпійський комітет Чилі оголосив, що їхня спортсменка тхеквондістка Фернанда Агірре здала позитивний тест і не виступатиме на Олімпійських іграх.

Так, Агірре стала першою спортсменкою, відстороненою від участі на Олімпіаді в Токіо через коронавірус.

Агірре почувається добре, але не зможе виступити на Олімпіаді, оскільки повинна пройти десятиденний карантин, під час якого заборонено тренуватися.

Раніше Фокус розповідав, скільки українські спортсмени отримають за медалі на Олімпіаді.

Ми повідомляли, що спортсмен з Уганди зник безвісти на Олімпіаді в Токіо. До цього у двох угандійських спортсменів, які прибули в Японію для участі в Олімпійських іграх одними з перших, був зафіксований коронавірус.

17 липня стало відомо, що в олімпійському селищі в Токіо зафіксований перший випадок коронавірусу. До цього випадки коронавірусу вже були зафіксовані в делегаціях Ізраїлю, Уганди, Сербії, Нігерії та Росії, але всі вони були зафіксовані або в аеропорту, або в місцях попереднього розміщення збірних.

Нагадаємо, Олімпіада в Токіо повинна була пройти з 24 липня по 9 серпня 2020 року, але через пандемію змагання перенесли на рік, тепер вони пройдуть з 23 липня по 8 серпня.

З 12 липня через погіршення епідемічної ситуації в Токіо знову набув чинності режим надзвичайної ситуації.