Бубка назвав Зеленського "найспортивнішим президентом України" (відео)

Володимир Зеленський
Фото: Скриншот | Володимир Зеленський

Глава НОК України зазначив, що президент країни піклується про розвиток в ній спорту і цікавиться проблемами олімпійців.

Президент України Володимир Зеленський є найспортивнішим президентом за всю історію країни. Про це, як повідомляє Фокус, заявив президенту Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томасу Баху керівник Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка під час заходів в Києві, присвячених 30-й річниці з моменту заснування комітету.

Крім іншого, президент НОК розповів, чому глава держави не зустрівся з українськими спортсменами відразу, як тільки ті повернулися з Токіо.

"Президент Зеленський не зустрівся з олімпійцями після Ігор в Токіо до того моменту, поки не зібрав невелике коло людей, що відповідають за спорт в країні, і не сказав: "Що будемо робити? Яка у нас стратегія? Що потрібно зробити, щоб в Парижі у нас було більше медалей? Що потрібно побудувати?", — розповів Сергій Бубка.

Крім цього, Бубка висловив вдячність Томасу Баху за те, що в 2014 році, коли в Україні почалася важка ситуація, пов'язана з агресією РФ, Міжнародний олімпійський комітет виділив країні допомогу в розмірі 1 млн доларів, щоб вітчизняні спортсмени могли і надалі претендувати на участь в Олімпійських іграх.

Варто зазначити, що Зеленський справді неодноразово публікував кадри того, як він займається спортом. Наприклад, є відео, де Зеленський займається плаванням. Правда було це ще до того, як він був обраний на посаду президента — в 2017 році.

У 2019, вже після обрання на посаду глави держави, Зеленський дав інтерв'ю виданню "Настоящее время" на тренажерах в спортзалі.

У квітні 2021 року Зеленський, який відвідав Авдіївку, зробив фото на тлі місцевих брусів. Президент не уточнив, чи займався він спортом з ранку або просто вирішив сфотографуватися, але одягнений він був у спортивний костюм.

А вже в серпні, незадовго до Дня незалежності України, глава держави в вишиванці взяв участь в челленджі і віджався на брусах 30 разів.

Відзначимо, кореспондент Фокусу повідомляв, що в ході святкування 30-річчя від дня створення НОК глава держави заявив, що хоче втілити "мрію з дитинства" в життя і домовитися про проведення Олімпійських ігор в Україні.