Зеленський позував на тлі брусів в Авдіївці (фото)

Володимир Зеленський, президент України, поїздка на Донбас, загострення на Донбасі
Фото: Володимир Зеленський / Instagram | Володимир Зеленський

Президент не уточнив, чи займався він спортом з ранку або просто вирішив сфотографуватися, але одягнений він був у спортивний костюм.

Президент України Володимир Зеленський в п'ятницю, 9 квітня, опублікував у себе в Instagram фотографію, зроблену в Авдіївці в Донецькій області.

На селфі глава держави зображений в чорному спортивному костюмі. На його тлі — старий будинок та іржаві бруси. Зеленський не уточнив, чи займався він спортом з ранку або просто вирішив зробити чергову фотографію.

"Авдіївка. Промка. Бруси. Доброго ранку!", — написав президент.

Раніше стало відомо, що Зеленський відправиться на Донбас на тлі загострення військової ситуації. Разом із ним туди повинен був поїхати і глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Нагадаємо, останнім часом фіксується скупчення збройної техніки та військових РФ поблизу українського кордону та в окупованому Криму. Зі свого боку, прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що перекидання військової техніки до кордонів України нібито не несе ніякої загрози.

Раніше стало відомо, що росіяни перекинули під кордон з Україною вогнеметну установку "Буратіно", а також псковських десантників. Також етапується танкова дивізія з Кемерово у Воронеж, що в 330 км від українського кордону. В окупованому Торезі бойовики показали нову роту з російських УАЗів. Також на відео потрапило перекидання САУ "Мста-С" через кримський міст на окупований півострів.