Довбик не врятував, але забив: Польща перемогла збірну України, який рахунок (відео)

Українські футболісти

Гра виявилася напруженою, адже за перші півгодини матчу польська збірна забила в українські ворота одразу 3 м'ячі. У першій половині поєдинку Довбик все ж таки забив перший гол для України.

У п'ятницю, 7 червня, у Варшаві відбувся товариський матч між збірними України та Польщі в межах підготовки до Євро-2024. Перемогу в ньому здобула польська команда. Фокус зібрав усе, що відомо про поєдинок.

Пройшов матч на Національному стадіоні у Варшаві, і як писали в Dynamo.kiev.ua, на поєдинку мали бути присутніми більше ніж 43 тисячі вболівальників, з яких 2 300 — прихильники української збірної.

Це другий контрольний матч у межах підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року. Попередній був зі збірною Німеччини, внаслідок якого команди зіграли в нічию.

Матч Україна — Польща: результати

Уже на 2-й хвилині збірна Польщі зазнала втрат, адже 30-річний форвард Мілік отримав ушкодження. Маліновський віддав передачу, але вдарив поляка по нозі. Він не зміг самостійно покинути поле і йому допомогли медики.

Це не завадило українським суперникам на 11-й хвилині забити м'яч у ворота Бущана. Відкрив рахунок Валукевич.

Через 5 хвилин, на 16-й хвилині збірна Польщі забила другий гол і зробив це Зелінський, який виконував простріл у штрафний. М'яч у цей момент проскочив повз українських гравців і опинився в дальньому нижньому кутку воріт.

На 30-й хвилині рахунок уже 3:0 і третій, кутовий гол забив українець Романчук, який грає за збірну Польщі.

На 31-й хвилині було зафіксовано небезпечний момент, який міг принести перший гол для України, однак Тимчик не зміг обіграти поляка Скорупського і забити м'яч.

Перший тайм виявився вельми напруженим і Україні все ж вдалося забити перший гол. На 41-й хвилині Маліновський між двох захисників віддав пас Довбику і той забив м'яч у правий нижній кут поляків.

Перший тайм завершився з рахунком 3:1.

У другому таймі замість Миколенка на поле вийшов Зінченко і поляки відновили гру з центру поля. Уже на 49-й хвилині Тимчик допустив порушення правил перед своїм штрафним майданчиком і отримав жовту картку.

На 54-й хвилині гравцеві польської збірної Романчуку знадобилася медична допомога, а на 56-й хвилині з'явилося друге попередження для збірної України. Причиною став агресивний підкат Маліновського проти Урбанського.

На 60-й хвилині стало зрозуміло, що Романчук все ж потребує заміни через отриману травму. Ще трьох гравців було ухвалено замінити і замість Валукевича, Урбанського, Романчука та Зелінського на поле вийшли Берешинський, Модер, Калужинський та Левандовський. На 71-й хвилині Залевський теж отримав травму і замість нього на поле був змушений вийти Пухач.

На 69-й хвилині заміна знадобилася й українській збірній. Замість Ярмоленка, Зубкова і Малиновського на поле вийшли Циганков, Мудрик і Михайличенко, а на 76-й хвилині замість Довбика вийшов Ванат.

На 79-й хвилині стався небезпечний момент України і Мудрик передав м'яч Судакову, однак той не зумів переграти польського воротаря і забити гол. Через мить не повело і Зінченка, який зробив удар вище воріт. На 81-й хвилині Судакова замінив Шапаренко.

На 87-й хвилині був ще один небезпечний момент Польщі. Левандовський завдав небезпечного удару, проте український воротар вчасно зреагував і відбив атаку.

У результаті польська збірна здобула перемогу над українською в товариському матчі з рахунком 3:1.

Нагадаємо, 25 травня повідомлялося, що український футболіст Артем Довбик повторив рекорд Андрія Шевченка за кількістю забитих м'ячів за сезон у топ-5 лігах. Він забив 24 голи на чемпіонаті та став найкращим бомбардиром іспанського чемпіонату.