Румунія громить Україну 3:0 у першому матчі на Євро-2024: п'ять замін Реброва не допомогли

Збірна України

Номінальний фаворит виявився андердогом. Збірна України програла стартовий матч на Євро-2024 із розгромним рахунком 0:3. Найкращий момент забити був в українців на 90+ хвилині: після удару Яремчука м'яч опустився на поперечину воріт Ніці.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ РУМУНІЯ — УКРАЇНА. ЄВРО-2024.

Група Е

Рахунок матчу Румунія — Україна: 3:0

Початок матчу: 16:00

Мюнхен, стадіон "Альянц Арена"

Головний арбітр: Гленн Нюберг (Швеція), лайнсмени: Махбуд Бейджі та Андреас Содерквіст, арбітр VAR: Роб Діперінк (Нідерланди), четвертий рефері — Йеспен Ескос.

93+. Суддя дає фінальний свисток!

93. Мудрік пробив здалеку. М'яч рикошетом від газону влучив у передпліччя кіпера румунів.

Найкращі голи стартового туру Євро-2024, у т.ч. та гол у ворота Андрія Луніна

91. Яремчук робив — м'яч опустився на перекладину воріт Ніці. Найкращий момент України за всі 90 хвилин.

90. Арбітр додав 4 хвилини, які українці мають, щоб забити "гол престижу" і хоча б зберегти обличчя.

88. Зінченко навішує до штрафного майданчика, м'яч йде на кутовий. Після подачі Малиновського м'яч рикошетом мало не залетів у ворота.

86. Закид на Довбика – неточно. Румунські вболівальники на трибунах у передчутті перемоги.

84. Воротар румунської збірної вміло тягне час і вибиває від воріт. Його пас підхоплюють колеги зі збірної біля штрафного майданчика України.

83. Довбик вивів Мудрика практично віч-на-віч і Ніці, але вінгер "Челсі" пробив вище воріт.

82. Ярмоленко висловлює арбітру через порушення правил. Ребров випускає Малиновського замість Судакова.

81. Гравці збірної Румунії повільно просуваються лівим флангом, а до цього вони мали черговий шанс забити. І довести рахунок до розгромного.

Румунія громить Україну Fullscreen
Румунія громить Україну

77. Удар Яремчука після короткого пасу блокують.

76. Судаков пробиває здалеку, але Ніце напоготові. Перший удар України у площину воріт.

74. Румунія робить дві заміни поспіль.

73. Мудрик віддавав на Довбика штрафний румун, але захисники перехопили.

71. Замість Коноплі вийшов Тимчик. Ярмоленко намагався прострілити в центр штрафного — кутовий.

69. На Мудрику фолять біля штрафного майданчика. Вільний удар Судаков готується до удару. У регбійному стелі. Вище.

68. Ледве не влетів четвертий у ворота Луніна після удару зі штрафного!

67. Румунський футболіст проривається лівим краєм. Юхим Конопля на ньому фолить. Жовтий.

61. Ребров кидає в бій відразу три нових гравці. Бражко, Ярмоленко та Яремчук.

57. Розіграли кутовий, Ман увійшов до штрафного майданчика, легко прибравши Мудрика і простріливши у воротарський майданчик. Дрегуш переправив м'яч у косіння.

57. Румунія забила з кутового! 3:0. Разыграли угловой, Ман вошел в штрафную, легко убрав Мудрика и прострелив во вратарскую. Дрегуш переправил мяч в косание.

56. Лунін витягає удар у верхній ближній кут.

52. Разван Марін забив. 0:2. Знову контратака і дальній удар низом у кут воротаря Луніна.

51. Циганков заробив кутовий. Розіграш. Мудрик змістився праворуч під удар — захисники заблокували.

45. Другий тайм розпочався. І буквально на першій хвилині румуни знову могли відзначитися дальнім ударом.

Перерва. За підсумками першого тайму… Україна грала у володіння з перших хвилин. Але Румунія гостріше контратакувала, а захист Синьо-жовтих діяв нервово. У сітці Луніна, реалізуй румуни всі свої моменти, ще до перерви могло побувати три м'ячі. Але збірна за керівництвом Реброва традиційно додає у другому таймі.

Гол капітана збірної Румунії Развана Станчу
Статистика першого тайму матчу Румунія - Україна Fullscreen
Статистика першого тайму матчу Румунія - Україна

Капітан збірної Румунії Разван Станчу, на жаль, святкує шедевральний гол у ворота Луніна.

Разван Станчу Fullscreen
Капітан збірної Румунії Разван Станчу

45. Судаков неточно віддав на вихід Мудрика віч-на-віч.

40. Статистика ударів у площину на користь Румунії. 2:0.

37. Україна небезпечно атакувала біля штрафного Румунії, але вдарити після пасу Довбика на Циганкова ні він, ні Мудрік не зумів. Румунія відповіла небезпечним дальнім ударом — рахунок після удару з флангу ледь не подвоївся. Кутовий — Станчу ледь не забиває "сухий лист" у ворота Луніна. Поперечина!

36. Після комбінації Мудрік пробивав по воротах Ніце — влучив у свого гравця. Настала контратака румунів.

34. Ще один кутовий збірної Румунії. Захист вибив м'яч.

31. Радість румунських фанів на трибунах. Жовті користувалися неузгодженими діями в обороні українців. Помилився Лунін.

Радість румунських фанів Fullscreen
Радість румунських фанів

29. Разван Станчу після невдалого винесення Луніна пробив далеким ударом у дев'ятку! 1:0 на користь Румунії.

Розван Станчу після забитого м'яча Fullscreen
Розван Станчу після забитого м'яча

27. Кутовий Денніса Мана (футболіста італійської "Парми") захисники України вибили.

23. Лунін упіймав м'яч, рикошетом від Зінченка пущений синьоголовим румуном Андрієм Раціо.

Андрій Раціо Fullscreen
Андрій Раціо

21. Після розіграшу кутового м'яч відскочив до Артема Довбика біля штрафного майданчика. Той пробив вище воріт. Це був перший кутовий у матчі.

20. Важко зрозуміти, як Румунія планує грати в атаці далі. Швидко просуваються вперед, але не підтримують тих, на кого йдуть передачі. Це означає, що їх постійно витісняє українська оборона.

19. За підсумками першої двадцятихвилинки триває позиційна боротьба. Захист обох команд виглядає бездоганно.

16. Захисники України зупинили маніпуляції з м'ячем біля штрафного майданчика Дениса Дрегуша.

11. Довбик намагався продавити захисника румунів у штрафному майданчику — не вийшло.

10. Зінченко після пасу іншим захисникам отримав назад і закинув уперед на вінгера.

8. Разван Марін зіткнувся з Іллею Забарним на підступах.

6. Навіс Мудрика з лівого флангу румунський захист виніс зі штрафного майданчика.

3. Румунія перекочує м'яч у центрі та комбінує. Закид у штрафний майданчик Луніна — голкіпер "вершкових" — на місці. На чемпіонаті Європи середній рівень команди вищий, ніж на чемпіонатах світу. Не може бути слабкою нижня частина у загальному рейтингу команд. Але на світових першостях вищий рівень верхівки.

Україна розпочала активно, на першій хвилині створили небезпечний епізод біля воріт Флоріна Ніце.

Гра почалася!

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Звучать національні гімни збірних.

8 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Воротар збірної на розминці.

Воротар збірної на розминці Fullscreen
Воротар збірної на розминці

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Вболівальник збірної Румунії.

Вболівальник збірної Румунії Fullscreen
Вболівальник збірної Румунії

13 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Руслан Малиновський на тренуванні перед матчем.

Руслан Малиновський

17 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Уболівальники збірної Румунії зазначають, що на лаві запасних опинилися Яніс Хаджі, Даріус Олару та Джордже Пушкаш.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Атмосфери на трибунах.

Атмосфера на трибунах Fullscreen

Першими вийшли голкіпери України.

38 ХВИЛИН ДО СТАРТУ. У стартовому складі суперника – несподіванка. Нападник "Парми" Валентин Міхейле пропускає зустріч через застуду. Ще одна зміна у складі суперника — це центр захисту, де захисник клубу "Аль-Охдуд" Андрій Бурке гратиме з Раду Дрегушиним з "Тоттенгема".

Склад збірної Румунії на матч проти України Fullscreen
Склад збірної Румунії на матч проти України

Стартовий склад України на матч із Румунією

УАФ публікує стартовий склад підопічних Реброва. Замість травмованого Віталія Миколенка — Олександр Зінченко. У стартовому складі Реброва обійшлося без експериментів, як у контрольному матчі зі збірною Польщі, коли він виставив "другий склад". Але, як виявилося, другого складу немає.

Стартовий склад України Fullscreen
Стартовий склад України
Румунія — Україна: стартовий склад Fullscreen
Румунія — Україна: стартовий склад

Склад України — це "сплав молодості та досвіду", — Зінченко

Зінченко додав, що на Євро-2024 зібралися найкращі футболісти, які не прощають помилок.

Півзахисник Олександр Зінченко в коментарі перед матчем відзначив склад української збірної, який назвав сплавом "молодості та досвіду".

"Ми допомагаємо один одному, підштовхуємо один одного десь у якихось моментах. Я сподіваюся, що це нам дуже допоможе на цьому турнірі. Озираючись назад, розумієш, що на таких турнірах у тебе немає шансу допускати дуже багато помилок", — сказав він.

"Потрібно бути зосередженим на своїй справі, своїй грі. Якщо є в тебе якийсь момент, його потрібно забивати. Тому що наприкінці, є така фраза — захочеш вкусити свій лікоть, але не зможеш — тому потрібно віддавати всього себе. Футбол між збірними зараз трохи вирівнявся. Так, ми не беремо топові збірні, в яких футболісти по 200-250 млн роблять різницю в кожному з матчів. Але всі інші віддають усього себе за свою країну, своїх уболівальників", — сказав він.

Румунія — Україна: рейтинг команд

Раду Дрегушин , Артем Довбик Fullscreen
Раду Дрегушин і Артем Довбик

У квітневому рейтингу ФІФА суперник посідає 46 місце. Україна — на 22-му.

фіфа рейтинг Румунії Fullscreen
Україна в оновленому рейтингу ФІФА

У Румунії — 22 очки у відбірковому циклі. До Чемпіонату Європи "Курчата", як називають збірну Румунії, підійшли без поразок. Пропущено лише 5 голів у 10 матчах.

Рейтинг Румунії Fullscreen
Рейтинг Румунії

Україна, зі свого боку, у відбірковому турнірі фінішувала третьою після Англії та Італії, а в матчах плей-офф переграла Боснію і Герцеговину, а потім Ісландію.

Нагадаємо, що автори публікації на сайті УЄФА чекають від матчу на Євро-2024 між Румунією та Україною драматичної розв'язки та голів на останніх хвилинах.

Також повідомлялося, що Англія переграла Сербію в центральному матчі дня на Євро-2024. Автор переможного голу — Джуд Беллінгем, який розпочав атаку з центру поля і завершив її ударом головою з меж воротарського майданчика.