Друга поразка поспіль. "Динамо" програло "Гоффенгайму" у Лізі Європи: як це було (відео)

Володимир Бражко

0:8 та чотири матчі без забитих голів. Підсумок протистояння українських команд із клубами основної сітки Ліги Європи та Ліги Чемпіонів.

"Динамо" Київ у четвер, 3 жовтня, зіграло свій другий матч у новій Лізі Європи, де підсумкові очки рахують у загальній таблиці, а на в таблицях окремих груп. У стартовому турі футболісти Олександра Шовковського зазнали розгрому від "Лаціо", а в другому, знову ж таки у Німеччині, програли 0:2 на домашньому стадіоні "Гоффенгайма".

Відеоогляд матчу Гоффенгайм — Динамо Київ — за посиланням, що веде на YouTube.

Матч відбувся на стадіоні "Рейн-Некар-Арена". Фокус вів онлайн-трансляцію матчу "Гоффенгайм" — "Динамо".

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "ГОФФЕНГАЙМ" — "ДИНАМО"

Ліга Європи.

Німеччина, стадіон "Рейн-Некар-Арена"

Головний арбітр: Александар Ставрев (Македонія), VAR: Нейц Кайтазович (Словенія)

"Гоффенгайм" (Німеччина) — "Динамо" (Київ, Україна) — 1:0

Суддя дає фінальний свисток. "Динамо", як і "Шахтар" у Лізі чемпіонів, програє свій другий матч у Лізі Європи.

90. Нападник Динамо Герреро, який вийшов на заміну, пробив у регбійному стилі — вище воріт. Для статистики.

81. Шовковський все ще намагається досягти якогось позитиву за 10 хвилин до кінця і змінює центр півзахисту. Вийшли Рубчинський та Андріївський. Пішли: Бражко та Шапаренко.

75. 15 хвилин до кінця основного часу. Дальній постріл від Шапаренка виявився неточним, пройшов поряд з воротами.

72. Том Бішоф пробиває лівий у ближній кут. Бущан рятує.

70. Волошин не дістався м'яча. Залишалося переправити у порожні ворота. Після прострілу Кабаєва.

63. Гложек йшов на хет-трик. Захисник Попов цього разу заблокував удар.

57. Гол! Захисники "Динамо" дуже широко розташувалися. І чеський хавбек Адам Гложек забив гарний м'яч. З флангу змістився в центр штрафного майданчика і потужно вистрілив у кут. Бущан цього разу не врятував.

54. Волошин прорвався флангом, поплутано обігравши кількох захисників, і прострілив у центр штрафного майданчика. Німці без проблем вибили м'яч.

53. Шапаренко подав кутовий на лінію штрафного майданчика, де Бражкою одним дотиком прийняв м'яч і пробив правою шведою — вище воріт.

49. Після стартових хвилин другого тайму м'яч більше тримається в української команди.

Другий тайм розпочався. Тренери команд не робили замін у перерві.

Другий тайм розпочався.

Гоффенгайм попереду і за голами, і за кількістю ударів по воротах.

Статистика першого тайму Хоффенхайм – Динамо Fullscreen
Статистика першого тайму Гоффенгайм – Динамо

Перерва у матчі.

44. Бражко розрядив свою гармату після подачі кутового з лінії штрафного майданчика. Опорний півзахисник – основна ударна сила Динамо в цьому матчі. Вже третій удар по воротах від нього.

43. Динамо непогано комбінує під завісу зустрічі. Небезпечний простріл Кабаєва зліва, який завершився кутовим.

41. Владислав Ванат пробивав з кута штрафного майданчика після передачі Бражка.

39. Жовта картка Флоріану Гриллічу: настав на ногу Караваєва.

34. Знову віялова атака німців. Але захисник Попов відібрав м'яч на фланзі.

30. Підсумок перших пів години гри. Гоффенгайм більше атакував, але на початку моментів не було. Щобільше, найнебезпечнішим ударом був далекий постріл Бражка. Але через провал центру захисту на 22-й хвилині поки що 1:0 на користь господарів. Але гра не виглядає безнадійно.

24. Своєчасний вихід Бущана до лінії штрафного майданчика рятує киян від чергового пропущеного м'яча.

Гоффенгайм – Динамо – 1:0

22. Гол! Тарас Михавко падає у штрафному майданчику після прострілу праворуч і Адам Гложек переправляє м'яч практично у порожні ворота.

Том Бишоф Fullscreen
Том Бишоф

20. Українські захисники блокують черговий удар німців.

15. Динамо відверто пощастило! Хавбек Гоффенгайма Том Бішоф пробив штрафний лівою — м'яч пройшов поряд зі штангою. І вже наступного епізоду Крамарич розстрілював Бущана після помилки в обороні.

10. Бражко завдає наддального удару з неробочою лівою. Голкіперу Бауманну довелося докласти зусиль, щоб виловити м'яч з-під поперечини.

Владимир Бражко Fullscreen
Владимир Бражко

8. Гоффенгайм має перевагу, але поки що без небезпечних моментів.

4. Караваєв пройшов прапором і віддав невдало на нападника вперед.

3. Адам Гложек небезпечно проривався флангом. Зрештою аут для Гоффенгайм.

2. Господарі атакували правим флангом, але динамівці відбилися.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди виходять на поле.

35 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Склад на матч Ліги Європи опублікував і "Гоффенгайм". Уболівальники німецького клубу звертають увагу на повернення до складу хорватського нападника Андрея Крамарича.

Андрей Крамарич Fullscreen
Андрей Крамарич

40 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Динамо публікує стартовий склад на матч Ліги Європи.

Стартовий склад "Динамо" Fullscreen
Стартовий склад "Динамо"

1 ГОДИНА ДО МАТЧУ. Наступним суперником після "Гоффенгайма" для "Динамо" буде італійська "Рома".

2 ГОДИНА ДО МАТЧУ. Німецькі футболісти розминаються. Наступним суперником після "Гоффенгайму" для "Динамо" буде італійська "Рома".

Нагадаємо, що в другому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" програв "Аталанті" в Лізі чемпіонів.

Також повідомлялося, що в матчі Динамо проти Лаціо було два вилучення і три голи.