Zoom заборонив продавати російським держкомпаніям і чиновникам відеозв'язок

заборона zoom в російському державному секторі
Фото: Global Look

Ймовірно, заборона на продаж ліцензії є не тимчасовою, а довгостроковою, — зазначають джерела видання CNews.

Zoom Video Communications Inc. відкликав у своїх партнерів у Росії дозвіл продавати ліцензії російському державному сектору. Про це повідомляє CNews.

З 31 березня 2021 року російським партнерам заборонено продавати ліцензії російським чиновникам і державним компаніям. Zoom ніяк не коментує причини такої заборони.

Три джерела видання підтвердили, що заборона дійсно є. У Росії продажем ліцензій займається компанія Rightconf із Москви, Rokada з Підмосков'я, а також Unity Square зі штаб-квартирою в США і з офісами в деяких країнах світу. Жодна з них не прокоментувала заборону продажів для російського держсектору.

Але за характером заборони, нібито йдеться не про тимчасове призупинення, а про заборону в довгостроковій перспективі.

Платна або корпоративна версія Zoom дозволяє підключатися від 100 до 300 учасників одночасно. Крім цього платна підписка дає хмарне сховище на 1 Гб для запису відеоконференцій у форматі MP4. Безкоштовна версія обмежена 40 хвилинами і не надає хмарного сховища.

Нагадаємо, засновник Zoom передав 40% своїх акцій невідомо кому. Сума переданих акцій оцінюється в 6 млрд доларів. Додаток також названий кращим додатком для iPad за версією App Store Best.

Зазначимо також, що в ПАР стався незвичайний випадок, гола жінка випадкова зірвала Zoom-конференцію.