У Сінгапурі створили кабінки для віддаленої роботи з похвилинною оплатою (фото)

Сінгапур, віддалена робота, кабінка, будка,
Фото: ВВС | індивідуальна кабінка

За годину роботи в кабінках з інтернетом і вентиляцією доведеться заплатити три долари.

Компанія Switch (Сінгапур) створила для віддаленої роботи спеціальні кабінки, які знаходяться у торгових центрах і призначені для охочих розмежувати домашній і робочий простір.

Як повідомляє ВВС, компанія вже встановила в місті близько 60 таких кабінок.

Індивідуальні кабінки оснащені столом, стільцем, у них передбачене освітлення, вентиляція та доступ в інтернет.

Охочим скористатися такими кабінками треба зареєструватися у спеціальному додатку і заплатити за годину роботи в них три долари. До того ж, в них все одно потрібно перебувати у масці.

У компанії заявили, що створили подібні кабінки для того, щоб на психологічному рівні розділити роботу і будинок.

Експерти сподіваються, що ноу-хау буде користуватися популярністю у людей, оскільки потреба у приватних і дешевих робочих приміщеннях зросла.

Подібні кабінки з'явилися в Японії кілька років тому. У Сінгапурі вони конкуруватимуть з кав'ярнями, що надають відвідувачам безкоштовний Wi-Fi.

Раніше повідомлялося, що деякі захисні маски для обличчя, які застосовуються для захисту від коронавірусу, містять токсичні хімічні речовини. Дослідники виявили ряд хімічних сполук, які при постійному контакті маски з обличчям людини здатні викликати певні наслідки.

Також ми писали, що вчені з Національного політехнічного інституту Мексики розробили назальну маску від коронавірусу, яку не потрібно буде знімати. У такій масці можна без проблем приймати їжу, пити воду або відвідувати стоматолога.

Останнім часом найбільш популярним і необхідним аксесуаром стали маски і респіратори. Фокус зібрав всю корисну інформацію про засоби захисту від коронавірусу.