Apple заходить в Україну. Віце-прем'єр Федоров повідомив "яблучникам" радісну новину

Apple
Фото: 24 Канал | Логотип компанії Apple

Зовсім скоро українцям не доведеться замовляти iPhone з США, щоб заощадити, запевняє віце-прем'єр.

Компанія Apple заходить в Україну для продажу смартфонів iPhone та іншої брендового техніки. Про це міністр цифровий трансформації Михайло Федоров заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Напередодні віце-прем'єр запостив в своєму мікроблозі фотографію з Таймс-Сквер у Нью-Йорку, де зіграв з місцевим жителем в шахи. У коментарях Михайла Федорова попросили привезти з поїздки iPhone за невисокою ціною, а той у відповідь повідомив, буто зовсім скоро гаджети Apple можна буде без проблем купити в Україні.

"Apple заходить в Україну. Ще трохи і не потрібно буде", — написав український міністр.

Михайло Федоров, Apple
Коментар Михайла Федорова про Еппл
Фото: Скриншот

Один з коментаторів додав, що питання вирішене ще з 2020-го року, коли Apple зареєструвала в Україні товарний знак, але компанії потрібен час, щоб набрати людей і організуватися. За словами іншого користувача, мова йде тільки про юридичну представництві для захисту прав. Ще один автор звернув увагу, що смартфони США і Україні вже зараз продають приблизно за однією ціною.

Раніше з'явилася інформація, що Apple зареєструвала в Україні нові торгові марки: "Еппл" і "Яблуко". Зараз компанія готується до відкриття офісу і вже шукає співробітників в Києві.

У березні стало відомо, що Apple вже створила українську версію офіційного сайту. Поки далеко не вся інформація переведена, однак робота йде. Користувачі можуть дізнатися більше про продукцію і офіційних торгових представників по країні.

Раніше Фокус писав, які застарілі гаджети від компанії Apple не варто купувати. Незабаром розробники представлять нову лінійку ноутбуків і навушників, які можуть виявитися набагато краще вже існуючих пристроїв.