Китай побудував поїзд, здатний розігнатися до 600 км/год (відео)

китай, маглев, фото
Фото: Скріншот

Під час руху новий поїзд створює мало шуму, оскільки в нього немає коліс.

У Китаї 20 липня із заводського цеху виїхав потяг, максимальна проєктна швидкість якого складає 600 км/год. Агентство Xinhua назвало його найшвидшим наземним транспортом у світі, хоча це не зовсім так.

Головною особливістю поїзда є те, що в нього немає коліс. Це маглев — поїзд, що рухається на магнітній підвісці (подушці).

За даними Китайської залізничної корпорації CRRC, поїзд був самостійно розроблений Китаєм і є "останнім науково-технічним досягненням країни в галузі залізничного транспорту".

Проєкт високошвидкісного поїзда на магнітній підвісці був початий в жовтні 2016 року, в 2019 році був розроблений прототип поїзда, а в червні 2020 року були проведені успішні випробування.

Склад із пʼяти вагонів добре показав себе на випробувальній лінії на заводі, повідомила компанія.

салон, китай, маглев, фото
презентація, китай, маглев, фото

За словами експертів із Південно-західного університету Цзяотун, у новому поїзді використовується технологія високотемпературного надпровідного магнітного поля, яка відрізняється від низькотемпературної технології, застосовуваної в Німеччині та Японії в їхніх потягах на магнітній підвісці.

Китайці стверджують, що їхня технологія вимагає більш легкого обладнання, яке дешевше у виробництві й експлуатації.

За словами головного інженера проєкту Дінга Сансан, поїзд може мати від 2 до 10 вагонів, кожен з яких вміщує не менше 100 пасажирів.

Він додав, що такий потяг є кращим рішенням для поїздок на відстані майже 1 500 км, він заповнює розрив між авіацією та наявними високошвидкісними поїздами.

На відміну від колісних поїздів, маглеви не торкаються під час руху землі. Тому під час руху відчувають менший опір і створюють мало шуму. "Вони можуть швидко запускатися і зупинятися, безпечні та добре долають підйоми", — сказав Хе Юньфен із CRRC Zhuzhou Electric.

Однак великим недоліком маглева є те, що вони вимагають облаштування спеціального шляху.

Новий поїзд буде введений в експлуатацію протягом 5-10 років, повідомив Лян Цзяньін, заступник генерального директора і головний інженер CRRC Qingdao Sifang, написала Daily Mail.

Китай працює над маглевами вже майже два десятиліття. У Шанхаї є коротка лінія магнітної підвіски протяжністю 30 км, відкрита в 2002 році. Вона зʼєднує аеропорт Пудун і центр міста. Потяги на ній можуть розганятися до 431 км/год — це найшвидша у світі система комерційних поїздів. Проєкт реалізований спільно з німецьким концерном Siemens.

За даними Daily Mail, Японія побудувала найшвидший поїзд у світі на сьогоднішній день, але ще не ввела його в комерційне використання. Поїзд на магнітній підвісці встановив світовий рекорд, досягнувши швидкості 603 км/год на експериментальному шляху в 2016 році.

Рекордний заїзд японського маглева

Китай має найбільшу в світі мережу високошвидкісних залізниць, яка, за даними Центрального телебачення Китаю, станом на 2019 рік становила 35 тисяч кілометрів — це дві третини світової протяжності подібних ліній.

Новітній високошвидкісний потяг Китаю — Fuxing ("Фусинь" або "Омолодження") — курсує зі швидкістю до 350 км/год.

Нагадаємо, раніше Фокус писав, куди і за скільки домчать вас швидкісні потяги в Японії, США та Китаї.

У листопаді минулого року Virgin Hyperloop вперше протестувала високошвидкісний пасажирський транспорт, в якому знаходилися люди. Компанія заявляє, що готова буде здійснювати перевезення на постійній основі через 6 років.