Україні вдалося вгамувати хвилю коронавірусу, — Степанов

коронавірус, степанов, максим степанов, COVID-19, карантин
Фото: МОЗ

За словами глави МОЗ, карантин вихідного дня і жорсткі обмеження в січні дали результат.

Related video

Міністр охорони здоровʼя України Максим Степанов повідомив, що внаслідок комплексу карантинних дій Україні вдалося вгамувати хвилю коронавірусу. Про це він розповів на брифінгу.

Глава МОЗ каже, що і карантин вихідного дня, і жорсткі обмеження в січні дали результат.

"Ви бачите, що у нас падає кількість людей, які хворіють кожного дня. Ми досягли серйозної стабілізації. Ми могли цього досягти і досягли — нам вдалося вгамувати на початковій стадії хвилю поширення коронавірусу, яка потенційно мала розпочатися після новорічних свят", — сказав він.

За його словами, оцінити результати локдауну можна після закінчення жорстких обмежень.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні ситуація з COVID-19 залишається напруженою. Уряд вважає, що нинішні карантинні заходи необхідні через високий рівень захворюваності.

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що на території України після закінчення зимового локдауну будуть діяти обмеження "жовтої зони" карантину.

Нагадаємо, премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд не має наміру продовжувати дію жорсткого карантину (локдауну) після 24 січня. З 25 січня по всій території України почнуть діяти обмеження "помаранчевої" карантинної зони.