Сєнцов повідомив, що розлучився з матір'ю своєї дочки (фото)

Олег Сєнцов, Юлія Бабич, дочка, Емма,
Фото: Колаж Фокуса | Сєнцов, Бабич і їх дочка

У режисера троє дітей: дочка і син від першого шлюбу і молодша дочка від журналістки Юлії Бабич.

Український режисер Олег Сєнцов, у якого недавно народилася ще одна донька, розповів про свої стосунки з матір'ю дитини.

Колишній політв'язень поділився подробицями свого приватного життя у соцмережі Facebook. За його словами, щоб не було ніяких непорозумінь, деякі факти вимагають роз'яснень.

"У мене народилася дочка Емма. З її мамою у мене були невдалі і тому нетривалі стосунки. Звістка про появу майбутньої дитини з'явилася, коли вони вже закінчилися", — написав Сєнцов.

На думку режисера, діти ні в чому не винні і їх треба любити завжди, навіть якщо батьки не живуть разом.

Повідомлення Олега Сенцова

Нагадаємо, новина про народження Емми з'явилася 5 лютого. Особистість матері довгий час залишалася невідомою, проте в ЗМІ з'явилися припущення, що мати дівчинки — журналістка Юлія Бабич.

На своїй сторінці у Facebook журналістка публікує фотографії з дитиною із зазначенням хештегу #КрихіткаОлегівна.

Повідомлення Юлії Бабич

5 лютого повідомив про своє батьківство сам Сєнцов.

"Дочка Емма", — написав режисер, опублікувавши знімок з дитиною на руках.

Сенцов повідомляє, що знову став батьком

Через два дні Бабич опублікувала нове повідомлення, в якому відреагувала на заяву Олега Сєнцова.

"Оскільки нашу PR-кампанію нахабно зруйнували одним постом з двох слів в 30 тисяч лайків і ім'я вже знає вся країна, то я просто подякую тим, хто перечитував нашу збірку", — написала журналістка.

Реакція Юлії Бабич

6 лютого вона уточнила, що народжувала дитину "не комусь".

"Моїй дочці майже два місяці. І я ціную кожного, хто встиг привітати мене з народженням дитини до вчорашнього вечора. Всім іншим (особливо журналістам) скажу тут, щоб не відповідати кожному у приват: "Я — мама своєї дитини; я її не народжувала комусь", — повідомила Бабич.

Пост Юлії Бабич

У Олега Сєнцова є ще двоє дітей від першого шлюбу: 19-річна Аліна та 16-річний Владислав. Мати Сєнцова і дочка після звільнення Олега з полону переїхали до Києва. Пізніше режисер зміг переконати колишню дружину відпустити до Києва і сина.

Олег Сенцов про свою сім'ю

Сам Сєнцов розповідав, що його колишня дружина Алла — етнічна українка, яка прийняла анексію Криму Росією. Алла вирішила розлучитися з Сєнцовим, коли він перебував у російській в'язниці.

Нагадаємо, Олег Сєнцов вважає, що Петру Порошенку пора відправитися на пенсію.

"У Порошенка великий негативний рейтинг. Цим він тягне партію і відштовхує інших. Якщо не (підтримуєш, — ред.) Порошенка — ти ворог. Це риторика ЄС. Це не партія, що не відкритий рух, не поле, а "секта", — сказав він.

Також ми писали, що Олег Сєнцов планує отримати ліцензію шкіпера (капітана парусного судна).

"Кожна людина має мрію. У мене теж вона є. Обійти навколо світу під вітрилом. І сьогодні я став до неї на один крок ближче. Зараз я проходжу практику, щоб отримати ліцензію шкіпера і подорожувати світом на вітрильнику, тому що це найбільш цікавий для мене вид відпочинку і подорожей", — написав він.