У Києві, застрягши в заторі, водій почав грати на гітарі (відео)

Київ, Південний міст, автомобілі, пробка,
Фото: kievvlast.com.ua | Південний міст у Києві

Восьмибальні затори скували столицю через локдаун прямо з ранку.

У Києві в понеділок, 5 березня на Південному мосту бачили водія, який, перебуваючи в заторі на своєму автомобілі, почав грати на гітарі.

На кадрах, опублікованих Telegram-каналом "Політика Країни", видно, як чоловік за кермом Volkswagen повільно пересувається по мосту, скутому затором, у його руках гітара.

Водій, який грає на гітарі

Раніше ми повідомляли, що після введення в Києві транспортного локдауну ціни на таксі в столиці різко підвищилися. компанії вимагають приблизно у два-три рази більше грошей за проїзд, ніж минулого тижня. Так, сервіс "Uklon" пропонує доїхати від станції метро "Позняки" до "ЦУМ" на Хрещатику за 382 гривні в машині класу "Комфорт" і за 461 гривню в бізнес-класі.

Фокус писав, що столичні поліцейські не пускають людей без спецперепусток у громадський транспорт. Патрульні чергують поруч із зупинками і на станціях метро, радячи людям їхати на таксі.

Також відомо, що городянам не вистачило 400 тисяч спецперепусток у громадський транспорт, які Київська міська адміністрація підготувала до посилення карантину 5 квітня. Чиновники планують за два дні додрукувати і видати проїзні документи всім киянам, які мають право на проїзд під час локдауну.