Троє бойовиків на Донбасі загинули через неакуратне поводження з озброєнням, — ОТГ "Північ"

смерть окупантів
Фото: InfoResist

За минулі дві доби один окупант вистрілив собі в голову, а троє інших намагалися змінити конструкцію міни.

У районі тимчасово окупованої Горлівки і Сокільників (Луганська область) загинуло троє і поранено один бойовик. Про це повідомляє Оперативно-тактичне угруповання "Північ" у Фейсбуці.

За даними розвідки, 5 квітня проросійський бойовик у районі Горлівки завдав собі смертельне кульове поранення. Він вистрілив собі в голову, грубо порушивши техніку безпеки поводження зі зброєю.

Троє бойовиків постраждали в результаті спроби внести конструктивні зміни в протипіхотну міну ПЗЗ-2, яка заборонена Оттавською конвенцією. Як наслідок двоє окупантів загинули, а один отримав поранення. Ця подія, згідно з даними розвідки, відбулася 4 квітня.

Оттавська конвенція — договір про заборону застосування, накопичення, передачі та виробництва протипіхотних мін ненаправленої дії. Його підписали 133 держави, але серед них Росії немає.

Нагадаємо, що сьогодні (6 квітня) на Донбасі українська армія зазнала втрат. Один військовий загинув у результаті мінометного обстрілу проросійських бойовиків. Інший боєць загинув, підірвавшись на міні, їдучи у військовій вантажівці.

Також зазначимо, що бойовики "Л/ДНР" оголосили "призов на військову службу". Вони планують закликати 400 чоловіків у віці від 18 до 27 років.

Повідомлялося, що 3 квітня російські бойовики заборонили проїзд моніторинговій місії ОБСЄ через КПП у Донецькій області.