Хмельницька і Запорізька області переходять у "червону" карантинну зону

коронавірус, карантин, червона зона, Запорізька область, Хмельницька область,
Фото: УНІАН | Дівчина в захисній масці

Жорсткі протиепідемічні обмеження в регіонах почнуть діяти з півночі, 9 квітня.

У середу, 7 квітня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Міністр Кабінету міністрів України Олег Немчінов повідомив у своєму Telegram-каналі, що за результатами цього засідання було прийнято рішення включити в "червону зону" ще дві області України.

"З 00 години 00 хвилин 9 квітня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Хмельницької областей. Застосувати на території Запорізької та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для цього рівня", — оголосив Немчінов рішення комісії.

Повідомлення Олега Немчінова

Нагадаємо, що станом на 5 квітня до "червоного" рівня епідемічної небезпеки відноситься Київ і 10 областей : Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області. "Жовта" тільки Херсонська область, інші регіони — у "помаранчевій" зоні.

Також повідомлялося, що в Хмельницькій області з 7 квітня вводяться карантинні обмеження "червоної зони".

Разом з тим, у Закарпатській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях знімуть жорсткі обмеження, які допомогли знизити рівень захворюваності. Міністерство охорони здоров'я планує вивести ці три області з "червоної" зони карантину вже найближчими днями.