Наглядова рада Укрзалізниці "налітала" і "наїла" на 7 млн гривень, — Береза

Укрзалізниця, наглядову раду, витрати, харчування, перельоти,
Фото: liga.net | Офіс Укрзалізниці в Києві

Незважаючи на великі зарплати, стверджує політик, керівництво підприємства нібито не відмовляє собі в дорогому харчуванні і перельотах за рахунок держбюджету.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрзалізниця" за два роки витратила на авіаперельоти членів Наглядової ради понад 5,5 мільйонів гривень, ще майже у 2 млн обійшлося їхнє харчування.

Про це заявив у Facebook екс-нардеп Борислав Береза.

За словами політика, члени Наглядової ради отримують не тільки високі зарплати.

"Вони жодного разу не небожителі, і дуже люблять поїсти. І не тому, що зарплата більша. А тому що в "Укрзалізниці" є окрема стаття витрат — харчування членів Наглядової ради. За два роки ці голодні наїли на 1 860 000 дол", — стверджує Береза.

За інформацією колишнього народного депутата, члени Наглядової ради багато переміщуються, проте не на поїздах "Укрзалізниці".

"За той же період вони налітали на 5 086 000 грн. І пересуваються вони далеко не кукурузниками. Сюди, до речі, не входить оплата послуг VIP-залів. А це ще 513 000 дол", — додав Борислав Береза.

Нагадаємо, що 17 березня Кабмін погодив дострокове припинення повноважень голови правління АТ "Укрзалізниця" (УЗ) Володимира Жмака і поклав виконання обов'язків голови на Івана Юрика.

Також повідомлялося, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив перевірити роботу керівництва і наглядової ради "Укрзалізниці" в період з 2017 по 2021 рік.

Фокус писав про те, що працівники "Укрзалізниці" планують великий страйк із зупинкою поїздів.

17 лютого за будівлею Кабміну пройшла акція протесту залізничників. Вони скаржилися на "масштабне знищення" робочих місць у компанії.