Україна підготувала п'ятий екіпаж Island для навчання в США (фото)

катера для вмс України, навчання екіпажів
Фото: "Армия Информ" | Патрульний катер Island

Моряки, які пройшли чотиримісячну підготовку, відправляться в Штати на навчання. Воно пройде у Балтиморі і триватиме 10 тижнів.

На базі Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного завершився етап з підготовки 5-ого екіпажу патрульного катера Island. Незабаром його відправлять у США. Про це повідомляє прес-служба ВМС України.

Військовослужбовці проходили курси як розмовної англійської, так і військово-морської термінології. В кінці кожного тижня вони здавали тести, які показують рівень володіння матеріалом. Підготовка тривала 4 місяці.

підготовка екіпажу island
Фото: Facebook / ВМС ЗС України

Військові моряки також отримали досвід управління Island на наявних катерах в Україні. Вони проходили додаткове навчання з ведення бойових дій та боротьби за живучість корабля. Екіпаж вже пройшов всі необхідні комісії, які підтвердили придатність до служби на катерах і виїзду в США.

Навчання в США буде у штаті Балтимор і триватиме 10 тижнів.

Нагадаємо, 4 січня перші українські військові моряки проходили підготовку в США для експлуатації катерів Island. Пізніше екіпажі провели випробування патрульного катера Island, який передадуть у ВМС України. У Військово-морських силах з'явиться повноцінний дивізіон з п'яти катерів типу Island.

Зазначимо, що перші два катери Україна отримала у 2018 році.