"Чортова дюжина": МОЗ обновив список карантинних зон

карантин, червона зона, коронавірус
Фото: Слово і діло | У "червону" зону потрапила Харківська область

Список поповнився Харківською областю, де станом на 11 квітня зафіксовано 1374 нових хворих на коронавірус

Міністерство охорони здоров'я України оновило карантинну карту, і тепер в "червоній" зоні знаходяться 13 регіонів, повідомляється на сайті відомства.

Так, найбільш складна ситуація з коронавірусом залишається в Києві та Київській області, а також у Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській та Харківській областях. Отсання потрапила в "червону" зону в неділю, 11 квітня. Там зафіксовано 1374 нових підтверджених випадки зараження китайським вірусом.

У жовтій зоні зараз усього дві області — Херсонська й Івано-Франківська. Перша майже завжди відрізнялася найнижчими показниками по захворюваності, а в другій ситуація після спалаху коронавірусу стабілізувалася, і цифри пішли униз.

карта, червона зона, карантин, зони
Оновлений розподіл карантинних зон в Україні
Фото: МОЗ

У помаранчевій зоні станом на другу неділю квітня перебувають Волинська, Вінницька, Донецька, Луганська, Кіровоградська, Дніпропетровська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

За останню добу в Україні зафіксовано 12 112 нових підтверджених випадків коронавірусу, що майже на третину менше, ніж 10 квітня (17 463). Знизилася також смертність пацієнтів (235 проти 398).

За останніми даними, країна проходить пік захворюваності, про що свідчить і кількість виписок. Згідно з інформацією на 10 квітня, кількість зайнятих ліжок за добу зросла тільки в Кіровоградській і Донецькій областях, в іншій частині країни їх стало менше.