В Україні розробили нову медичну бронемашину на базі МТЛБ (фото)

медична бронемашина, розробка для ЗСУ
Фото: "ВК Сістем" | МТ-ЛБ-С

Бронемашина отримала броньоване скло, двостулкові двері, а також змінену частину корми корпусу.

Науково-виробнича компанія "ВК Система" представила броньовану машину на базі МТЛБ. Про це повідомляє Український мілітарній портал.

Модернізація МТЛБ отримала доопрацьоване шасі з установкою бронескла для механічного водіння. Спеціальні насадки на гусениці для їзди по асфальту, а також видозмінену частину корми корпусу. Більш ранні модифікації підприємство вже поставляло в Збройні Сили.

медична бронеавто
Фото: mil.in.ua

Броньована медична машина (БММ) — призначена для збору і вивозу поранених з поля бою і місця великих санітарних втрат з можливістю надання першої медичної допомоги.

мт-лб для евакуації
Фото: mil.in.ua

Новинка також отримала двостулкові двері на кормі, щоб було зручніше завантажувати і вивантажувати поранених. Повідомляється, що час на навантаження одного пораненого на ношах займатиме не більше 1 хвилини. МТ-ЛБ-С може транспортувати 2 лежачих бійців і 4 сидячих. Також ззаду БММ встановлена лебідка, яка дозволить витягувати бійців з важкодоступних зон.

розробка вк сістекм
Фото: "ВК Сістем"

Протягом 2016-2017 років у ЗСУ було придбано 30 одиниць МТ-ЛБ-С. За контрактом, у війська надійде ще 90 таких машин.

Нагадаємо, що в Україні розробляють армійський бронеавтомобіль "Козак-7" для Збройних сил. Раніше повідомлялося, що український розвідкорабль "Сімферополь" пройшов черговий етап держвипробовувань.

Зазначимо, що "Антонов" почав складання фюзеляжу першого Ан-178 для Міноборони.