Харківські курсанти провели навчання із застосуванням "С-300" і ЗРК "Бук-М1" (відео)

вчення харківських випускників
Фото: скриншот | Бук-М1

Випускний курс, за заявою декана факультету, володіє необхідними навичками для управління технікою не тільки вдень, але і вночі.

Випускний курс Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба провів навчання з використанням різного озброєння. Про це повідомляє прес-служба університету.

Тактико-спеціальні навчання проводилися для перевірки теоретичних і практичних навичок. За словами декана факультету полковника Резніченка, випускники здатні виконувати практичні завдання під час керування технікою як днем, так і вночі.

"Виконував обовʼязки начальника з обслуговування самохідної вогневої установки. Було проведено захоплення цілі і умовний обстріл, доповіли на командний пункт ЗРК "Бук-М1", — розповів про свої завдання на навчаннях сержант Бившук.

Серед техніки, яка використовувалася на навчаннях видно якусь з модифікацій комплексу С-300, ЗРК "Бук-М1" та забезпечуючі машини.

С-300 — сімейство зенітно-ракетного комплексу середнього радіуса дії. Здатний вражати цілі на різних висотах. Максимальна дальність від 40 до 300 км по аеродинамічним цілям і від 5 до 40 кілометрів по балістичним цілям.

вчення харківських курсантів
С-300 на навчаннях ХНУПС імені Івана Кожедуба
Фото: скриншот

"Бук-М1" — зенітно-ракетний комплекс, який призначений для боротьби з маневреними аеродинамічними цілями, зокрема літаками, вертольотами і безпілотниками. "Бук-М1" модифікація 1982 року. Він отримав поліпшені характеристики і шанси збиття різних цілей. На підприємствах "Укроборонпрому" проводять глибоку модернізацію даного комплексу.

вчення випускників в харкові
ЗРК Бук-М1
Фото: Скриншот

Нагадаємо, 9 квітня десантники з 95 бригади проводили навчання із застосуванням "Корсарів", за заявами розвідки, Росія нарощує ударне угруповання на кордоні з Україною. Через це в Миколаєві пройшли збори резервістів. На Волині льотчики вчилися збивати низько цілі. А на півдні України оголосили збори тероборони ЗСУ.