Мешканка Миколаєва звинуватила лікарів психлікарні в побитті хворої дитини (відео)

лікарі
Фото: Скріншот | Лікарі в лікарні

8-річний хлопчик розповів, що синці з'явилися після ударів, але в медустанові це заперечують.

Мешканка Миколаєва Маріанна Міллер звинуватила працівників психіатричного відділення лікарні в побитті свого сина, який лікується після нападу. Про скандальну ситуацію стало відомо журналістам "ТСН".

У 8-річного Богдана діагностували епілепсію та аутизм, нещодавно його привезли до Миколаївського обласного центру психічного здоровʼя з нападом. За словами матері, під час госпіталізації в сина не було жодної травми. Хлопчик залишився в психіатрії на одну ніч, а на наступний день Маріанна помітила в нього синці по всьому обличчю.

"Сказав — це мене тітка била, кулаками в голову била. Під волоссям — гематоми, синяки. В очах полопалися судини", — заявила жінка.

Дитина, синці
Синці на обличчі у 8-річного Богдана
Фото: ТСН

Українка в той же день забрала сина і вирушила в Миколаївську обласну лікарню, де його оглянули і діагностували поверхневі удари і гематоми в місці надбрівних дуг. Вона зазначила, що наразі Богдан боїться виходити з дому.

"Хлопчик розповів, що він штовхнув іншу дитину, за що доросла жінка його вдарила", — поділився лікар-нейрохірург Сергій Чернишов.

У центрі психічного здоровʼя визнали: хлопчик отримав травми в них у відділенні, проте запевняють, що не від ударів. За словами медиків, у маленького пацієнта почався напад агресії, під час якого він обірвав штору і налякав сусідів.

"Дитина була в збудженому стані. Він міг сам вдаритися", — припустила завідуюча дитячим відділенням Раїса Камчаткіна.

Медичний директор медустанови Людмила Шеремет додала, що один синець Богдан отримав, коли Маріанна перебувала поруч: "Одна дитина вдарила іншу, і мама про це знала".

Думки пацієнтів лікарні розділилися. Так, мама одного з пацієнтів підтвердила слова медиків про те, що дитина поводилася агресивно: "Діти вибігали в коридори, а мами були в страху, що Богдан бив себе та дітей".

Деякі поскаржилися, що батькам не дозволяють постійно перебувати поруч з дітьми, які особливо потребують підтримки близьких під час лікування. Багато з них навіть не можуть розповісти про те, що відбувається в центрі.

Раніше в Херсоні лікарі врятували трьох дітей, яких батьки довели до виснаження. Спочатку малюки навіть не могли їсти нормальну їжу.

Поліція затримала лікарів однієї з лікарень Києва, які нібито заробляли на померлих від COVID-19. За версією слідства, патологоанатоми вимагали в родичів хабара за послуги, які зобовʼязані робити безкоштовно.

У Хмельницькому лікарі видалили пацієнтові здорове око через неправильний діагноз, але залишили величезну пухлину.