На Харківщині матір кинула маленьких дітей самих і поїхала на заробітки до Києва (відео)

Первомайськ
Фото: Нацполіція | Квартира в Первомайську, де матір залишила двох дітей

Брати добу провели замкненими в брудній квартирі, а потім змогли вибратися до людей, які їх нагодували.

27-річна жінка з Харківської області виїхала працювати в Київ і кинула двох маленьких дітей напризволяще. Подробиці розповіли в сюжеті "ТСН".

Перехожі помітили двох брудних хлопчиків 8 і 9 років, які без нагляду з'явилися на вулиці Первомайська, нагодували їх і викликали поліцію. Діти були голодні, у зимовому взутті, але без шкарпеток. Вони розповіли правоохоронцям, що мама добу тому поїхала в Київ і замкнула їх самих вдома.

Дітей відвезли в санаторій, де медики провели огляд і зафіксували, що вони повністю здорові. З матір'ю працюватиме комісія Первомайської міської ради, яка вирішить подальшу долю родини.

"Мама пояснила, що поїхала в Київ по роботі й повернеться вночі. За словами матері, залишити дітей їй було ні з ким. Тому вона приготувала їжу і поїхала на добу до Києва", — розповіли в ювенальній превенції Лозівського райвідділу поліції.

Як зазначив начальник служби міської ради у справах дітей Вадим Петренко, у квартирі було дуже брудно, багато тарганів, були відсутні продукти харчування. Малюкам доводилося спати на брудній постільній білизні.

Мати, діти
Матір залишила дітей без їжі в Первомайську
Фото: Нацполіція

Соцпрацівники додали, що сім'я вже чотири місяці перебуває на обліку, надходять скарги від сусідів. Матір на ім'я Ірина прибирала в квартирі, проте грошей на ремонт у неї не було. За словами сусідів, в Ірини немає постійної роботи, вона не зловживає алкоголем, але не завжди стежить за чистотою синів і час від часу залишає їх самих. Тато живе в сусідньому під'їзді, але пішов із сім'ї й абсолютно не приділяє уваги дітям.

"Вона дівчина непогана, але просто немає у неї підтримки. Я ніколи не бачила ні п'яною, ні з пляшкою. Допомоги від чоловіка в неї не було. Він не працював. Тому поки вона його не вигнала, у них постійно були скандали", — заявила сусідка.

Раніше немовля з гематомами знайшли мертвим у Дніпрі, матір перебувала поруч нібито в нетверезому вигляді.

Матір півроку ховала мертву дитину в сараї в одному із сіл Харківської області. Вона народила дівчинку і приховала її смерть навіть від співмешканця.

У Херсоні медики врятували трьох виснажених дітей, яких не годували вдома.