Будівництво Ан-178 і Ремонт "Русланів": плани "Антонова" на 2021 рік

плани антонова, будівництво літаків
Фото: 5 канал | Ан-124-100 "Руслан"

За підсумками року, у держпідприємстві розраховують отримати більше 9 млрд гривень доходу, з якого більше 800 млн чистого прибутку.

Державне підприємство "Антонов" поділилося планами на 2021 рік. Про це повідомляє Ліга.net, які отримали відповідь на запит від авіазаводу.

У 2021 році оборонне підприємство планує отримати дохід розміром 9,5 млрд гривень, з якого чистий прибуток складе 843 млн гривень. Авіазавод також планує вкласти в підприємство 720 млн гривень капітальних інвестицій.

На заводі відразу будують три екземпляри Ан-178, які замовило Міноборони. До кінця року перший екземпляр отримає планер, другий примірник — фюзеляж, а для третього готуватимуть деталі та потрібні агрегати. Крім виконання держзамовлення, на підприємстві планують продовжувати збірку Ан-178 для Перу.

Один літак Ан-124-100 "Руслан" отримає ремонт і глибоку модернізацію за програмою імпортозаміщення. А другий — ремонт.

Крім того, для ВПС Індії "Антонівці" планують виробити деталі та обладнання для їх літаків Ан-32.

Ан-178

Ан-178 — середній транспортний літак, який призначений для доставки особового складу, озброєння та легкої військової техніки посадковим і парашутним способами, транспортуванні матеріальних засобів, пошти та інших вантажів. Загальна вантажопідйомність літака — 18 тонн. Швидкість польоту — 825 км/год, висота польоту — 12 км, а дальність польоту — 5,5 тисячі кілометрів. Вартість одного літака становить від 25 до 40 млн доларів.

Нагадаємо, "Антонов" почав складання фюзеляжу першого Ан-178 на замовлення Міністерства оборони. За запевненням відомства, графік збірки літака йде згідно з планом. У червні планується стикування фюзеляжу, крила і хвостового оперення.

Раніше при виробництві планера Ан-178 підприємство провело імпортозаміщення, і тепер там немає російських комплектуючих.