Вирішила оселитися в Україні: СБУ затримана екс-чиновниця так званої "ЛНР"

ЛНР
Фото: СБУ | Імовірна чиновниця ЛНР, яку затримала СБУ

За даними слідства, жінка чотири роки працювала з бойовиками і поширювала проросійську пропаганду в окупованому Довжанську.

Служба безпеки України затримала колишню чиновницю так званої "Луганської народної республіки", яка перебувала в розшуку за тероризм. Подробиці прес-служба опублікувала на офіційному сайті.

Правоохоронці затримали жінку під час перетину українського кордону через пункт пропуску "Мілове" в Луганській області. За інформацією СБУ, вона поїхала з окупованої території до Росії, а вже звідти намагалася пробратися в Україну. Затримана планувала змінити прізвище і оселитися в одному з підконтрольних населених пунктів.

Спецслужба вважає, що з 2015 по 2019 рік вона керувала "управлінням культури, молоді та спорту" підконтрольної окупантам адміністрації в місті Довжанський, поширювала проросійську пропаганду і влаштовувала агітаційні заходи. Крім того, у 2015 році жінку оголосили в розшук за створення терористичної організації.

СБУ під керівництвом Луганської обласної прокуратури готуються оголосити імовірній підсобниці бойовиків про підозру в посяганні на територіальну недоторканність України.

Раніше українські правоохоронці оголосили бойовику так званого "МГБ ДНР" підозру в тортурах людей в Донецьку. За даними прокуратури, підозрюваний утримував, бив і топив мирних громадян на території колишнього заводу "Ізоляція".

Писали також, що СБУ розкрила бойовика "ЛНР", який влаштувався працювати в МВС України адміністратором одного з сервісних центрів в Херсонській області. Перебуваючи на цій посаді, зловмисник нібито вербував українців.

Контррозвідка СБУ затримала ймовірного бойовика "ЛНР" у Харківській області. За словами спікера УСБУ по регіону Владислава Абдула, чоловік з власної волі приєднався до терористичної організації "Народне ополчення Донбасі", воював проти ЗСУ і залякував мирних жителів.