У Кличка закликали проводити богослужіння через відеотрансляції

коронавірус, паска, богослужіння, фото
Фото: Hromadske.ua

Масові зібрання людей в храмах, на думку столичної влади, можуть призвести до "інфекційного вибуху".

Міська влада столиці попросила релігійні громади призупинити проведення масових заходів і забезпечити відеотрансляції. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський.

"З огляду на наближення свят, міська влада звернулася до релігійних організацій всіх конфесій з проханням призупинити проведення масових богослужінь і як альтернативу забезпечити відеотрансляції з культових споруд на телеканалах і через інтернет", — сказав він.

Мондрієвський зазначив, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Києві все ще невтішна. Місто продовжило дію суворих карантинних обмежень до 30 квітня.

Рішення про ослаблення обмежень місто ухвалюватиме з урахуванням динаміки захворюваності та заповнювання ліжок у лікарнях — насамперед, обладнаних подачею кисню.

За словами мера столиці Віталія Кличка, міська комісія з надзвичайних ситуацій розробляє обмеження, які введуть в святкові дні. "У нас попереду великі свята, і ми готуємо додаткові протиепідемічні заходи і норми, щоб після свят не стався інфекційний вибух, — розповів градоначальник. — До Великодня ми їх обов'язково оприлюднимо".

Нагадаємо, у минулому році президент Володимир Зеленський подякував духовенству та вірянам за громадянську свідомість в дні святкування Великодня.

Перед святом глава держави говорив, що якщо на Великдень допустити велике скупчення людей, то кількість хворих COVID-19 може скласти до 10% населення України.