В Україні після вакцинації AstraZeneca зафіксований ще один летальний випадок

Львівська область, вакцинація, коронавірус, Covishield, чоловік, помер,
Фото: Regnum | вакцина Covishield

Смерть чоловіка зареєстрована як "несприятлива подія після імунізації", так як летальний випадок стався протягом 30 днів після вакцинації.

У Львівській області помер 63-річний чоловік, який напередодні отримав щеплення вакциною Covishield.

Про це повідомив в соцмережі Facebook голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

"16 квітня помер чоловік 63 років. 15 квітня чоловік отримав щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca/Covishield. Випадок смерті зареєстрований як несприятлива подія після імунізації, оскільки смерть сталася протягом 30 днів після вакцинації проти COVID-19", – поінформував Козицький.

За словами чиновника, даний випадок розглядає Регіональна група оперативного реагування на несприятливі події після імунізації/туберкулінодіагностики Департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

Повідомлення Максима Козицького

Нагадаємо, 24 березня стало відомо про те, що в Чернівецькій області помер провізор аптеки військового госпіталю, який отримав щеплення вакциною CoviShield 15 березня. Повідомлялося, що протипоказань у чоловіка не було.

Інна Нарожна, що проходила службу за контрактом в ракетно-зенітному полку в Чорноморському, в неділю, 21 березня, отримала щеплення від коронавируса індійським препаратом від коронавіруса CoviShield. 23 березня стало відомо про її смерті.

24 березня глава МОЗ Максим Степанов в інтерв'ю виданню "Радіо Свобода" заявив, що смерть отримала щеплення від коронавірусної інфекції жінки ніяк не пов'язана з вакцинацією.

Разом з тим, згідно з дослідженням Оксфордкого університету, ризик розвитку тромбів у людей, що перехворіли коронавірусом, у вісім разів вище, ніж у тих, які зробили щеплення вакциною компанії AstraZeneca.