ЗСУ за 3 роки отримали понад 100 мобільних ремонтних майстерень: чому це важливо (фото)

логістика ЗСУ, озброєння для армії
Фото: Укроборонпром | Мобільна ремонтна майстерня

Для ефективної роботи армійського тилу, потрібно відновлювати і купувати мобільні транспортні засоби. Без них армія не здатна бути продуктивною.

За останні три роки українські Збройні сили отримали понад 100 комплексів мобільних ремонтних майстерень. Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

Силами "45 експериментального механічного заводу" виробляється 70% спеціального інструментарію для танкоремонтних майстерень ТРМ-80Д, майстерень техобслуговування МТО-80Д і рухомих ремонтно-зарядних станцій ПРЗС-70Д.

Велика частина інструментів в Україні ніколи не вироблялася. Раніше майстерні оновлювали запасами старих інструментів або залишками з машин, що вийшли з ладу.

Мобільні майстерні та інші станції отримали економічніші двигуни німецького виробника. За три роки відновлено понад 100 комплексів. Також завод постачає в ЗСУ автозаправники АЦ-10-260.

озброєння для ЗСУ, ремонт техніки для армії
Армійський автозаправник АЦ-10-260
Фото: Укроборонпром

Відновлення подібного типу майстерень необхідне для налагодження злагодженої та ефективної роботи бойових частин. Транспортні, ремонтні та тилові частини в армії є важливим елементом для всього війська.

Нагадаємо, стала відома кількість "Нептунів" і ракет для "Вільх", які КБ "Луч" виробляє для Збройних сил України. Раніше в "Укроборонпромі" відзвітували за підсумки роботи у I кварталі 2021 року. Було вироблено товарів на 7 млрд гривень.

Зазначимо, що у дежконцерні заявляли, що підприємства готові подвоїти кількість виробленої техніки, якщо того вимагатиме ситуація.