Поранений у тирі школяр із Черкас у комі після складної операції, — хірурги (відео)

Черкаси, тир, школяр, поранення, операція, кома,
Фото: ch.npu.gov.ua | Тир, в якому отримав поранення хлопчик

За словами медиків, кулю з голови дістати вдалося. Але ситуацію ускладнює те, що в підлітка наскрізне поранення.

Стан дев'ятикласника, який у понеділок, 19 квітня був поранений в голову в тирі, вкрай важкий.

Як поінформував директор Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький, наразі юнак перебуває в комі, у нього — нестабільний кров'яний тиск, повідомляє місцеве видання Вичерпно.

Школяра прооперували, кулю дістати з голови вдалося, але ситуацію ускладнить те, що в підлітка наскрізне поранення.

"Операція пройшла нормально, але куля фактично пройшла навиліт, повністю прошивши мозок. Проблема в тому, що вхідний отвір знаходиться в правій скроневій частині, а вихідний — у лівій", — повідомив Микола Кондрацький.

Медики продовжують боротьбу за життя 14-річного підлітка і побоюються давати будь-які прогнози, оскільки стан хлопчика дуже важкий.

Поліцейські оглядають місце події

Нагадаємо, в понеділок, 19 квітня, 14-річна дитина отримала вогнепальне поранення в голову під час стрільбищ у шкільному тирі в Черкасах. Учень 9-класу прийшов на тренування в тир, обладнаний в місцевій гімназії №9. На момент, коли підлітка виявили пораненим у голову, в тирі він перебував сам.

Ми розповідали, що в Харкові восьмикласник влаштував "фаєр-шоу" на уроці. На оприлюдненому відеоролику видно, що перед хлопцем стоїть флакон, імовірно з легкозаймистою рідиною. Коли школяр підніс запальничку до рота, звідти вирвався стовп вогню.

Фокус писав про те, що в Ірпені Київської області старшокласники в присутності фізрука взяли за руки і ноги учня молодших класів і кинули хлопчика головою на підлогу.