Танки, БМП і артилерія: мотопіхота на тактичних навчаннях на півдні України (фото)

навчання армії, стрілянина артилерії
Фото: Скриншот

Сценарій навчань максимально наближений до реальних умов, які існують на сході нашої країни.

Окрема мотопіхотна бригада імені кошового отамана Костя Гордієнка почала батальйонно-тактичні навчання на півдні України. Про це повідомляє прес-служба бригади.

На одному з полігонів бійці ЗСУ проводять навчання щодо здійснення кидків у зазначений район для наступу в зазначені квадрати. Навчання проводяться в умовах максимально наближених до реальних. Вони відповідають обстановці, яка існує на сході України в зоні Операції обʼєднаних сил.

танки на полігоні
Танки на навчаннях
Фото: Оперативне командування "Південь"

На першому етапі, командування і особовий склад бригади вчилися швидко приймати рішення, налагоджували взаємодію всього батальйону, а також виконували бойові маневри під час нападу.

батальйонно-тактичні навчання
БМ-21 "Град"
Фото: Оперативне командування "Південь"

Другий етап навчань ознаменувався відточуванням навичок у стрільбі та вправ зі зброєю. Крім цього, бійці підвищували свої вміння у мінно-вибуховій справі і тактичній медицині.

збірка розбирання ак-74
Відточування навички володіння АК-74
Фото: Оперативне командування "Південь"

"Кожен день, кожні навчання наближають нас до перемоги над ворогом, який пішов на нас війною. Таким чином, ми учергове переконуємося, що підрозділи, народжені в боях за незалежність України — завжди готові до бою", — повідомляють у бригаді.

навчання мотопіхоти
Колона БМП-3
Фото: Оперативне командування "Південь"

Нагадаємо, ЗСУ споруджують в районі окупованого Криму бойові позиції, створюючи мінно-вибухові смуги загороджень і систему бліндажів.

Раніше танкісти з Чернігівщини проводили навчання зі знищення ДРГ і контратак на ворогів. Зазначимо також, що 14 квітня бійці ЗСУ провели масштабні навчання біля адмінкордону з Кримом. Танкісти відбивали напад ворога, який намагався прорвати лінію оборони.

Фокус розбирався, чому Путіну напередодні виборів до Держдуми вигідна велика війна з Україною.