Київ "із дня на день" покине посилену зону карантину, — Ляшко

ляшки, виктор ляшки, коронавірус, мінохоронздоров'я
Фото: TVA | Віктор Ляшко

Разом зі столицею, стверджує заступник голови МОЗ, послабити обмеження також можуть п'ять регіонів України.

Заступник голови МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що Київ "із дня на день" вийде з "червоної" зони карантинних обмежень. Про це Ляшко написав на своїй сторінці Facebook.

Крім того, як стверджує чиновник, згідно з прогнозами Міністерства охорони здоров'я, "червону" зону також покинуть Львівська, Київська, Запорізька, Одеська та Полтавська області.

За добу в Києві зафіксовано 1 269 випадків коронавірусу, 45 осіб померли. Госпіталізували 396 осіб із коронавірусом або підозрою на нього.

Раніше глава МОЗ Максим Степанов повідомляв, що виходячи з епідемічних показників, Київ до кінця квітня може покинути "червону" зону карантину і перейти відразу в "жовту", базову.

Столиця знаходиться в "червоній" карантинній зоні з 23 березня, а жорсткі карантинні обмеження міська влада ввела з 20 березня. Раніше посилений карантин у Києві продовжили до 30 квітня. До цього часу в столиці діятимуть суворі обмеження, а в громадський транспорт пустять тільки за наявності спеціальної перепустки.

МОЗ підготувало рекомендації щодо обмежень на Великдень. Священиків по всій Україні попросили відкрити двері храмів і проводити більш короткі богослужіння, зберігаючи між парафіянами відстань мінімум 1,5 метрів.