Знесення МАФів у Києві: силовики затримали учасників протесту після зіткнень (відео)

Знесення МАФів, Київ
Фото: PavlovskyNews | Поліцейські і співробітники Муніципальної варти під час знесення МАФів у Києві

Працівники підприємств влаштували бійку з правоохоронцями, намагаючись перешкодити комунальникам демонтувати торгові точки.

У Києві силовики затримали підприємців, які виступили проти знесення МАФів у Дніпровському районі. Кадри і подробиці з місця подій опублікував телеграм-канал PavlovskyNews.

27 квітня комунальні служби за розпорядженням департаменту благоустрою почали демонтувати торгові кіоски на Регенераторній вулиці неподалік від Дарницької площі. Після резонансних подій на Троєщині їм на допомогу із самого ранку відправили десятки співробітників поліції і Муніципальної варти.

Кіоск, МАФ, Київ
Кран демонтує кіоск у Києві
Фото: PavlovskyNews

Між підприємцями та правоохоронцями почалися зіткнення прямо посеред вулиці, кілька незадоволених городян забралися на дахи кіосків, щоб захистити їх від знесення. У результаті силовики грубо затримали кількох протестувальників, помістили в автобус і відвезли до відділку.

Силовики, Київ, маф
Силовики на місці знесення МАФів у Києві
Фото: PavlovskyNews

Комунальники "Благоустрою" прибирають нібито незаконно поставлені МАФи за допомогою підйомного крана. Очевидці стверджують, що співробітники підприємства не показували документальних дозволів на знесення будівель.

Раніше стало відомо, що на Троєщині чоловік погрожував спалити себе через знесення МАФів у Києві. Підприємець заліз на дах, облив себе бензином і таким чином відстояв незаконну споруду. Комунальники також заявили, що місцеві бізнесмени підкладали під машини "їжаки" з цвяхів, щоб перешкодити їхній роботі.

Віталій Кличко заявив, що виграв суд проти телеканалу "1 + 1" через МАФів, він подав позов після виходу програми "Гроші" у 2019 році. За словами мера Києва, автори звинуватили його в зборі "данини" з підприємців і демонтажі кіосків тих, хто відмовляється платити. Тепер каналу доведеться видалити програму через поширення "неправдивої інформації".

Голова благоустрою Тимур Ткаченко розповів про погрози через знесення МАФів у Києві. За його словами, невідомі принесли пляшки з коктейлями Молотова до будинку керівника комунального підприємства і залишили записку.