На Донбасі терористи хотіли отруїти хлором військових ЗСУ, — Офіс генпрокурора (фото)

ЗСУ, військові, терористи, бойовики, отруєння
Фото: Офіс генпрокурора

Крім того, стверджують правоохоронці, угрупування збирало інформацію про військові об'єкти і позиції бійців.

У Луганській області терористичне угрупування нібито планувало розпорошити хлор у місці дислокації бійців ЗСУ. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

"За даними слідства, учасники групи готували вчинення злочину на одному з об'єктів інженерної інфраструктури Луганської області, де тимчасово дислокується підрозділ Збройних Сил України. Зокрема, ними планувалося розпилення отруйної речовини — хлору в приміщеннях, де перебувають військовослужбовці, з метою заподіяння шкоди їхньому життю і здоров'ю", — кажуть у відомстві.

Сказано, що у двох учасників угрупування знайшли кошти для збору і передачі інформації про оборонну сферу бойовикам "ЛНР".

ЗСУ, військові, терористи, бойовики, отруєння
ЗСУ, військові, терористи, бойовики, отруєння

"Дані про розташування оборонних об'єктів, позиції Збройних Сил України та передислокацію військової техніки вони отримували, у тому числі, від військовослужбовця ЗСУ", — заявили в прокуратурі.

Нагадаємо, що в СБУ заявили, що місцевий житель Житомирщини за завданням російських спецслужб збирав розвідувальні дані про військові частини в області. За даними силовиків, чоловік, виконуючи завдання ФСБ РФ, повинен був організувати відеозйомку двох військових об'єктів, зібрати інформацію про керівництво підрозділів ЗСУ та встановити місця проживання військовослужбовців.

Раніше ми розповідали, що СБУ затримала бойовика "Л/ДНР", який розповів про росіян, які воюють на Донбасі. Чоловік хотів провідати своїх родичів на підконтрольній Києву території.

Також ми повідомляли, як СБУ затримала екс-чиновницю "ЛНР", яку розшукували за тероризм. Вона намагалася перетнути український кордон через ПП "Мілове" на Луганщині.