Балувався наркотиками: дідусь розповів про юнака, підозрюваного у вбивстві сім'ї в Києві

Підліток, вбивство, Київ
Фото: Сегодня | Підлітка, підозрюваного у вбивстві сім'ї, привезли на слідчий експеримент

Батько юнака страждав на психічне захворювання, а мати зловживала алкоголем, через що у них вдома виникали скандали, стверджує родич.

16-річний Максим Сумін з Києва, підозрюваний у звірському вбивстві рідних, потрапив у погану компанію, захопився наркотиками і діяв неадекватно. Про це його дідусь, Микола Сумін, розповів порталу "Сегодня".

За словами чоловіка, через бідність сімейство переїхало з Печерського району на Харківський масив, після чого Максим завів собі нових друзів на Дарниці. Дідусь впевнений: підліток близько чотирьох років "балувався" наркотиками, хоча не був від них залежним. Незадовго до трагедії батько намагався знайти і поговорити з приятелем хлопчика на ім'я Дмитро, який нібито і втягнув його в погану компанію.

"Якщо я буду жити, то його вб'ю. Справа не у тому, що він мого сина вбив, він убив мого маленького онука, якому сім років всього, це ж треба бути звірюкою такою. Видно він наркотики прийняв", — заявив Микола.

Дідусь поділився, що його молодший онук Андрій навчався у першому класі. Він був дуже активною і неслухняною дитиною, часто створював проблеми оточуючим, хоча з родичами поводився добре.

"Він поганий хлопчик був, додому до нас прийде — тихий був, а в школі дітям ручки ламав, таке, психічно був теж хворий", — сказав родич загиблого.

Вбивство, Київ, підліток
Підліток, якого затримали після потрійного вбивства в Києві
Фото: Нацполіція

За словами Миколи, в сім'ї регулярно спалахували скандали. Його син (батько Максима і Андрія) один заробляв гроші, хоча хворів і перебував на обліку в психдиспансері. Мама хлопчиків багато пила, а під час чергового алкогольного зриву вдарила чоловіка ножем.

"Я три дні був у лікарні швидкої допомоги, я думав, що він помре — під серце ножем йому дала. Він видерся і після цього він знову почав з нею жити", — розповів чоловік. — "Я говорив йому, що не бери її, вона молода вже горілку п'є, у неї два рази білочка була".

Зараз Максим знаходиться в слідчому ізоляторі за рішенням Дарницького райсуду. Його відправили під варту на 60 днів, поки правоохоронці встановлюють обставини трагедії.

27 квітня підлітка затримали після потрійного вбивства в квартирі на вулиці Ревуцького в Києві. За версією слідства, під час конфлікту хлопець зарізав батьків і маленького брата, після чого ще три дні жив в квартирі з трупами. Його затримали після того, як бабуся звернулася в поліцію.

Поліція затримала трьох підозрюваних у вбивстві активіста Майдану в Києві. Передбачається, що Олександра Мандича зарізали в його квартирі, а потім вивезли за місто.

У Києві також затримали підозрювану у вбивстві поліцейської, яку знайшли мертвою 7 березня. За версією слідства, вбивця з жертвою були знайомі і посварилися незадовго до інциденту.