Туреччина скасовує обов'язкові ПЦР-тести для туристів з України

Туризм Туреччина, ПЛР-тест, тестування на коронавірус, поїздка в турцию, подорож, Україна, туреччина, тестування
Фото: lenta.ua | Туреччина скасовує для туристів з України ПЦР-тести

Завдяки цьому мандрівники зможуть економити близько 1000 грн при здійсненні поїздок. Вимога знімається вже з 15 травня.

Влада Туреччини прийняла рішення скасувати обов'язкову здачу ПЦР-тестів на COVID-19 для туристів з України, які прилітають у країну на літаках. Про це повідомляє портал avianews.com з посиланням на турецькі авіакомпанії Pegasus Airlines і Turkish Airlines.

Вимога перестає діяти з 15 травня, тобто вже через 2 тижні. Завдяки цьому туристи зможуть економити близько 1 000 грн при подорожі в країну.

Втім, влада Туреччини не скасувала правило, згідно з яким пасажири перед прильотом повинні будуть заповнити спеціальну форму з паспортними даними, рейсом і місцем проживання в країні. Далі кожен пасажир отримує спеціальний Hes-код, який пред'являється в готелях, закладах громадського харчування, транспорті і магазинах.

Завдяки цій системі влада країни фіксує, з ким були контакти у хворих на коронавірус.

Також вимогу обов'язкової здачі ПЦР-тестів перед прильотом у країну буде скасовано для пасажирів з Китаю, Ізраїлю, Великобританії, Естонії, Японії та ряду інших країн.

Згідно з даними порталу worldometers.info, з початку пандемії в Туреччині зафіксували 4 751 026 випадків коронавірусу. Від цієї хвороби там померли 39 398 осіб.

Примітно, що недавно Туреччина ввела загальнонаціональний локдаун до 17 травня. Від сьогодні там закриваються навчальні заклади і практично всі підприємства. Втім, влада країни запевняла, що ці обмеження туристів з інших країн не стосуються.

22 квітня в країні у зв'язку з ростом кількості випадків COVID-19 вводилася цілодобова комендантська година. Влада заборонила жителям виходити з дому з 19 вечора 22 квітня до 5 ранку 26 квітня.