Завтра в Україну доставлять наступну партію китайської вакцини CoronaVac, — Степанов

степанов, максим степанов, коронавірус, щеплення, міністр
Фото: Слово и Дело

Розмір партії, стверджує міністр, становитиме 500 тисяч щеплень, а всього в країну повинні поставити 1,9 млн доз.

Голова МОЗ Максим Степанов заявив, що завтра в Україну прибуде 500 тисяч доз вакцини від коронавірусу CoronaVac китайського виробника Sinovac Biotech. Про це міністр повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Тільки компанія Sinоvac підтвердила нам чергове постачання вакцини CoronaVac. Завтра ввечері до Києва прилетять 500 тисяч доз", — говорить Степанов.

За його словами, усього за контрактом з китайською фармкомпанією в Україну має прибути 1,9 млн доз препарату.

Раніше голова МОЗ розповів, що в рамках COVAX очікується постачання вакцин від коронавірусу в розмірі 1,4 млн доз до кінця травня.

23 лютого COVAX доставила в Україну другу партію вакцини проти коронавірусу. Цього разу це препарат SKBio — вакцина AstraZeneca, вироблена в Південній Кореї компанією SK Bioscience. У партії 367,2 тис. доз. Їх використовують для вакцинації пріоритетних груп і людей у віці старше 65 років.

Раніше ми розповідали, що в Києві стартувала вакцинація населення препаратом Pfizer, і першими його отримають люди в будинках для людей літнього віку, рятувальники ДСНС і офіцери Держприкордонслужби.

Нагадаємо, що Національний план вакцинопрофілактики COVID-19, представлений Міністерством охорони здоров'я, передбачає, що кожен місяць в Україні будуть робити 5,65 млн щеплень. До кінця поточного року влада хоче охопити вакцинацією від коронавірусу більшу частину дорослих українців.