В Україну прибули ще 500 тисяч доз вакцини CoronaVac, — Степанов

Sinovac, CoronaVac, вакцина, коронавіруса
Фото: УНІАН | CoronaVac

Всього в Україну повинні доставити майже два мільйони доз цієї вакцини. Крім того, в країні використовуються препарати Pfizer і Covishield.

500 тисяч доз вакцини CoronaVac в п'ятницю, 30 квітня прибули до аеропорту "Бориспіль".

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, інформує у Facebook прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

"Щотижня плануємо отримувати нові надходження вакцин згідно з домовленостями і контрактами. Всі вакцини безпечні та ефективні, це наш шанс врятувати здоров'я і повернутися до нормального життя", — сказав глава МОЗ.

У відомстві нагадали, що перша партія вакцини CoronaVac прибула в Україну 25 березня кількістю 200 тисяч доз, вакцинація українців цим препаратом почалася 13 квітня.

Всього для України законтрактовано 1 мільйон 915 доз вакцини виробництва компанії Sinovac Biotech. Крім того, в Україні використовуються препарати виробників Pfizer і AstraZeneca (Covishield, SKBio).

Повідомлення МОЗ України

Раніше Максим Степанов повідомляв, що у межах COVAX до кінця травня очікується поставка вакцин в Україну від коронавірусу кількістю 1,4 млн доз.

23 лютого COVAX доставила в Україну другу партію вакцини проти коронавірусної інфекції — препарат SKBio, вироблений в Південній Кореї компанією SK Bioscience.

Національний план вакцинопрофілактики коронавірусу, представлений Міністерством охорони здоров'я України, передбачає, що кожен місяць в Україні робитимуть 5,65 млн щеплень.