Пожежа охопила будівлю ресторану і готелю в Одесі, люди опинилися в пастці (фото і відео)

Пожежа, Одеса, ресторан "Щастя", готель "Пале-Рояль
Фото: Скриншот | Пожежа почалася на терасі ресторану в Одесі

Пожежні намагаються врятувати людей, які застрягли на верхніх поверхах і не можуть спуститися через вогонь і задимлення.

В Одесі загорілася будівля, в якому розташовані ресторан "Щастя" і готель "Пале-Рояль". Подробиці і кадри з місця події опублікувало видання "Думська".

Пожежа, Одеса, ресторан "Щастя", готель "Пале-Рояль
Пожежа в ресторані Одеси
Фото: Odessa Online

За даними джерела, пожежа на вулиці Ланжеронівській, 10, неподалік від оперного театру почалася на літній терасі ресторану, відкритий вогонь швидко поширився. До будівлі приїхали співробітники ДСНС, які ліквідують загоряння і евакуюють людей, які опинилися в пастці на з верхніх поверхах. Рятувальники локалізували полум'я, проте очевидці відзначають сильне задимлення.

Пожежа, Одеса, ресторан "Щастя", готель "Пале-Рояль
Пожежа в Одесі
Фото: Odessa Online

Кухар ресторану прокоментував інцидент журналісту порталу "048.ua" і припустив, що загоряння виникло через старої проводки. Офіційної інформації про постраждалих поки немає, але за даними ЗМІ двоє людей звернулися до лікарів за медичною допомогою.

Горить ресторан "Щастя" в Одесі — відео

У військовому таборі РФ неподалік від кордону з Україною сталася пожежа. Російські військовослужбовці в Богучарі намагалися своїми силами загасити пожежу, що охопила кілька наметів, за допомогою лопат і вогнегасників.

В результаті пожежі в Нігерії загинули 20 дітей. Школярі опинилися в пастці всередині класів, які відкрили в солом'яною хатині в одному з найбідніших районів міста Ніамея. Як заявив начальник пожежної служби Нігера полковник Бако Бобакара, причина пожежі поки не встановлена.

У Багдаді під час пожежі в COVID-лікарні загинули не менше 82 осіб. Причиною називають вибух кисневого балона, не менше 28 жертв перебували на штучній вентиляції легенів через ускладнення від коронавирусной інфекції.