Чоловік самовільно наніс дорожню розмітку для перегонів під Ізмаїлом (фото)

патрульна поліція
Фото: Нацполіція | Патрульна поліція України зі службовим автомобілем

Сумлінним водіям довелося зупинятися перед стоп-лінією, намальованою без відома дорожніх служб.

В Одеській області громадянин самовільно наніс на проїжджій частині дорожню розмітку, щоб влаштувати перегони. Про таку подію у Facebook повідомила пресслужба патрульної поліції регіону.

12 травня жителі Ізмаїльського району помітили нову розмітку на недавно відремонтованій дорозі Т-16-07 "Ізмаїл — Кілія — Вилкове". Стоп-лінія вводила водіїв в оману і змушувала зупиняти автомобілі, чим завадила нормальному руху транспорту. Як виявилося, смугу намалювали самовільно без відома дорожньої служби.

Розмітка, Одеська область
Самовільна розмітка в Одеській області
Фото: Патрульна поліція Одеської області
Розмітка, Ізмаїл
Стоп-лінія змусила водіїв зупинятися під Ізмаїлом
Фото: Патрульна поліція Одеської області

Очевидці повідомили про самовільну розмітку в патрульну поліцію Ізмаїла. На наступний день інспектори відділу безпеки дорожнього руху з'ясували особу ймовірного правопорушника. Громадянин зізнався, що намалював стоп-смугу для автомобільних гонок, які вирішив організувати під Ізмаїлом, а також зобов'язався швидко її усунути.

Протокол, Ізмаїл
Протокол за нанесення розмітки під Ізмаїлом
Фото: Патрульна поліція Одеської області

Правоохоронці склали проти нього адміністративний протокол за статтею про пошкодження автомобільних доріг, технічних засобів регулювання і створення перешкод для дорожнього руху. Наразі організатору змагань загрожує штраф у розмірі 20 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян, або 340 гривень, або громадські роботи на термін від 30 до 40 годин за умови, що не було пошкодження майна.

Раніше повідомляли, що п'яний чиновник Миколаївської ОДА влаштував "перегони" з поліцією на автомобілі Range Rover. За кермом автомобіля нібито затримали Ігоря Бурду, він відмовився пройти медичний огляд і спробував домовитися з правоохоронцями "на місці".

У Києві водій маршрутки побився з поліцейськими через порушення карантину. У результаті троє патрульних скрутили чоловіка і притягли до відповідальності, йому також було надано медичну допомогу.

Бетономішалка перекинулася після ДТП у Києві й ускладнила дорожній рух на проспекті Леся Курбаса. Як з'ясували поліцейські, водій виявився п'яним — прилад показав семиразове перевищення норми алкоголю в крові.