Мікрохвильовка, душ і Wi-Fi: у київському СІЗО відкрилися нові платні камери (фото, відео)

Київ, СІЗО, платні камери, ув'язнені,
Фото: коллаж Фокус | платна камера

Місяць перебування у такій камері, стверджують журналісти, обійдеться ув'язненим в 12 тисяч грн на місяць.

У Київському слідчому ізоляторі представили 18 відновлених камер для ув'язнених.

За словами глави Мін'юсту Дениса Малюська, кожне приміщення оснащене холодильником, мікрохвильовкою, телевізором, стаціонарним телефоном, Wi-Fi, кнопкою екстреного виклику охорони, а також камерами відеоспостереження, передає прес-служба Мін'юсту.

Міністр особисто "випробував" камеру, полежавши на ліжку, і показав відеокадри свого перебування в СІЗО на своїй сторінці у Facebook.

Повідомлення Дениса Малюськи

Як повідомляє у вівторок, 18 травня УНІАН, кожну камеру обладнали за "норвезьким" зразком. У камерах, залежно від їх типу, стоять одно- або двомісні ліжка.

Також на першому та другому поверхах корпусу СІЗО відкрили пральню, обладнали кімнату для охорони і пост спостереження з відеокамерами.

Місяць перебування в такій камері, стверджують журналісти, обійдеться увʼязненим у 12 тисяч грн на місяць. За словами заступника міністра юстиції Олени Висоцької, у відремонтованих камерах зможуть утримуватися 32 ув'язнених.

Раніше міністр юстиції України Денис Малюська створив крипто-колаж, який хоче продати на онлайн-аукціоні. Гроші з продажу він пообіцяв відправити до спеціального фонду Лук'янівського СІЗО в Києві для ремонту безкоштовних камер.

Також повідомлялося, що платні VIP-камери в СІЗО з'явилися у минулому році в Одесі та Миколаєві.

Станом на вересень 2020 року платні камери СІЗО принесли Україні майже мільйон гривень.