Для евакуації українців із сектора Газа необхідний "режим тиші", — МЗС України

Шмигаль, денис Шмигаль, сектор газу, українці
Фото: колаж Фокус

Раніше прем'єр-міністр доручив терміново вивезти українців із сектора Газа, але, як стверджують дипломати, конкретної дати поки немає.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив забезпечити евакуацію громадян України із сектора Газа. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

За його словами, за дорученням президента Володимира Зеленського дав завдання МЗС України та Мінінфраструктури вжити заходів для евакуації українців із Сектора Газа.

"Відомо, що більше сотні наших громадян проявили бажання залишити сектор Газа. Уряд докладе максимум зусиль, щоб надати допомогу українцям", — говорить прем'єр-міністр.

Зі свого боку, представник МЗС України Олег Ніколенко в Twitter повідомив, що для евакуації українців із сектора Газа необхідно, щоб були припинені обстріли і був оголошений "режим тиші".

"Відпрацьовуємо безпечні маршрути репатріації наших громадян із Гази. 120 українців хочуть виїхати. Переважна більшість — жінки та діти, які проживають в анклаві. Точної дати поки немає. Потрібен режим тиші", — говорить Ніколенко.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що Армія оборони Ізраїлю завдала вогневого ураження по території Лівану, звідки була спроба запустити ракети по Ізраїлю.

Також в Ізраїлі заявили про ліквідацію одного з лідерів "Ісламського джихаду", який протягом 15 років стояв за ракетними обстрілами по країні.

Крім того, ЦАГАЛ знищила морський флот бойовиків ХАМАС.