Не здали гроші. Дитині заборонили давати туалетний папір у дитсадку Запоріжжя

Дитячий сад, Запоріжжя
Фото: Дитячий садок Волошка 90 Запоріжжя / Фейсбук | Дитячий садок №90 Волошка в Запоріжжі

У районному відділі освіти запевняють, що виділяють достатньо коштів на купівлю паперу з бюджету міста.

В одному з дитячих садків Запоріжжя дитині нібито перестали давати туалетний папір через те, що батьки не здали гроші. Про це повідомила громадська організація "Хочу вчитися" в соціальній мережі Фейсбук.

Скандал почався в дитячому садку №90 під час батьківських зборів. "Батьківський комітет" вирішив зібрати по 1 тисячі гривень на ремонт стелі й стін в ігровій кімнаті — дітям нібито на голови сиплеться штукатурка. Одна мама відмовилася здавати гроші та піддалася цькуванню інших, через що вирішила записати на відео розмову з вихователькою.

"Коли вона привела дитину в садок вихователька Юлія Василівна повідомила їй, що до неї звернулися батьки з питанням "чим її дитина підтирає попу" і дізнавшись, що вона не приносить списки госптоварів, які роздають в садку, заборонили її дитині давати туалетний папір", — передає активістка Катерина Звєрєва.

Організація також опублікувала скріншоти листування в чаті дитячої групи у Viber. Там батьків просять здавати гроші та мийні засоби, а одна з користувачок відмовилася.

У відділі освіти Комунарського району заявили ТСН, що гроші з міського бюджету регулярно виділяються на покупку туалетного паперу в дитячі садки, хоча не змогли назвати суму, яку витратили на забезпечення установи №90. Як запевняють чиновники, вони намагаються розібратися в ситуації.

"До нас приходила делегація батьків. Поки ситуація вирішується", — цитує "ТСН".

В Ірпені стоматологів звинуватили у видаленні 12 зубів дитині без дозволу. Мама стверджує, що тепер дівчинці потрібно ставити протези.

У Волинській області померла дворічна дівчинка, яку нібито не прийняли лікарі. За словами батьків, їх із хворою дитиною змусили чекати до ранку під лікарнею.

У Бразилії 18-річний підліток вбив трьох дітей та двох співробітниць у дитячому садку, використовуючи мачете. Після різанини хлопець спробував покінчити життя самогубством, але його доставили в лікарню з важкими ранами.