До "повішеного" на фасаді офісу ОПЗЖ в Маріуполі домалювали слова "мрази" (фото)

ОТЗЖ, маріуполь, мерзоти, ОТЗЖ в Маріуполі, партія Медведчука, вандалізм, повішений, офіс ОТЗЖ в Маріуполі
Фото: Вахтанг Кіпіані / Фейсбук | На фасаді офісу ОПЗЖ в Маріуполі домалювали слова "мрази"

Якщо вірити заяві представників політсили, то це вже шостий подібний напад за останні вісім місяців.

Невідомі здійснили напад на будівлю, у якій розташована громадська приймальня осередку партії "Опозиційна платформа — За життя" (ОПЗЖ) в Маріуполі, розмалювавши її фасад словами "мрази".

Відповідним фото поділився на своїй сторінці у Facebook журналіст Вахтанг Кіпіані.

"Так виглядає офіс партії Медведчука в Маріуполі", — зазначив Кіпіані.

ОТЗЖ, маріуполь, мерзоти, ОТЗЖ в Маріуполі, партія Медведчука, вандалізм, повішений, офіс ОТЗЖ в Маріуполі, ОТЗЖ мерзоти
На фасаді офісу ОПЗЖ в Маріуполі домалювали слова "мрази"
Фото: Вахтанг Кіпіані / Фейсбук

Примітно, що незадовго до цього, у ніч з 8 на 9 червня, невідомі напали на цю ж будівлю, пошкодивши партійну символіку і намалювавши на ній повішену людину. Тоді в партії заявляли, що це вже п'ятий такий випадок за останні вісім місяців.

ОТЗЖ, маріуполь, мерзоти, ОТЗЖ в Маріуполі, партія Медведчука, вандалізм, повішений, офіс ОТЗЖ в Маріуполі, ОТЗЖ мерзоти
У Маріуполі невідомі розгромили офіс ОПЗЖ
Фото: Пресслужба ОПЗЖ

Нагадаємо, у квітні 2021 року мешканцям Маріуполя від імені партії ОПЗЖ розіслали газети із закликом "збирати дані націонал-радикалів", щоб "після початку військових дій" передати їх "законній владі". Втім, у самій політсилі відхрестилися від цих газет, назвавши їх "провокацією".

А вчора, 13 червня, у Маріуполі відбувся "Марш українських сил" на честь сьомої річниці визволення міста від бойовиків "ДНР". Учасники ходи тримали в руках банер з написом "Маріуполь дякує полку Азов".