"Наша відповідь на агресію Росії": у Львівській області проходять збори резервістів (фото, відео)

резерв ЗСУ
Фото: АрміяInform

Як заявляють десантники, збори необхідні для того, щоб за короткі терміни можна було підсилити ЗСУ для захисту батьківщини.

На Яворівському полігоні стартували великі збори військових резервістів, які проходять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Про це повідомляє АрміяInform.

Повідомляється, що приймає резервістів одна з десантно-штурмових бригад ЗСУ. За словами офіцера бригади, збори — це підготовка до можливої відповіді на активну збройну агресію проти України.

"Якщо таке трапиться, то ми за короткий термін поповнимо лави досвідченими бійцями, які пліч-о-пліч із нами захистять батьківщину", — підкреслив офіцер Іван.

Збори триватимуть 2 тижні, весь цей час бійці будуть займати різними тренуваннями і згладжуванням із десантниками. Окремо підкреслюється, що під час зборів будуть стрибки з парашутом. Часу в резервістів на відпочинок практично не буде, заняття будуть навіть у вихідні.

Нагадаємо, 11 квітня в Миколаєві пройшли збори резервістів, які навчалися тому, як давати відсіч агресору та колаборантам.

Також Володимир Зеленський підписав закон про резервістів. Тепер мобілізацію можна проводити швидше.

Військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін писав про новий закон про тероборону. У чому його мінуси і переваги.